Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun wali prosto w oczy! Tym razem w TOK FM

Kandydat na prezydenta, Grzegorz Braun, wolnorynkowiec, tradycyjny katolik, antydemokrata, nie zwalnia tempa. Wali prosto w oczy. Tym razem, zaproszony do  radia TOK FM, nie kryje swojego stosunku do tego radia i rozmawiających z nim dziennikarzy.

To trzeba wysłuchać! Braun mówi to, o czym inni boją się nawet pomyśleć!


3 Responses to Grzegorz Braun wali prosto w oczy! Tym razem w TOK FM

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  Braun mówi to, o czym inni boją się nawet pomyśleć!
  Redakcja ProKap trafnie to opisała.
  Nic dodać, nic ująć.

 2. Sceptissimus napisał(a):

  Zastanawiam się czy ta młoda idiotka wpatrująca się w Brauna jak kura która zniosła kwadratowe jajo – wogóle zdaje sobie sprawę, że jest idiotką?
  Zastanawia mnie też, dlaczego siedzący obok niej Wróbel, który na pewno idiotą nie jest – nie poinformuje jej o tym tragicznym dla niej fakcie.
  Braun – jak już raz pisałem – to ideowiec, a więc jest szczery w tym co mówi i robi. Nie znaczy to oczywiście, że zawsze ma rację, ale jest przewidywalny. Zyczyłbym mu powodzenia, gdybym miał w sobie jeszcze choć odrobinę z tej dziecinnej naiwności jaka towarzyszyła mi w latach młodzieńczych.
  Cóż, życie jest prozaiczne do bulu (mówiąc komoruskim).
  Nie ma szans. Nie ma szans uczynienia królewstwa szczęśliwości na tym padole wśród milionów zdemoralizowanego tatałajstwa. W tym wypadku wróbel w garści cenniejszy od kanarka na dachu…

 3. […] zaliczył kilka wspaniałych występów w reżimowych mediach, gdzie prosto z mostu mówił jak jest siejąc popłoch wśród funkcjonariuszy systemu oraz wygrał w trybie wyborczym dwa procesy, które wytoczył […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *