Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun wygrał proces z „Wyborczą”

"28 kwietnia 2015 r. Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał Maciejowi Stasińskiemu i spółce Agora S.A. przeproszenie Grzegorza Brauna za podanie nieprawdziwych informacji skutkujących naruszeniem jego dóbr osobistych w postaci czci i dobrego imienia, poprzez publikację - w ciągu 48 godzin od daty uprawomocnienia się orzeczenia w niniejszej sprawie - na drugiej stronie dziennika Gazeta Wyborcza w ramce o wielkości ¼ strony, standardową wielkością liter, czcionką koloru czarnego na białym tle oświadczenia o następującej treści:


„Gazeta Wyborcza, Maciej Stasiński oraz Agora S.A. przepraszają pana Grzegorza Brauna, kandydata na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za podanie w artykule pt. „Faszyzm w eterze” opublikowanym w Gazecie Wyborczej w dniu 21 kwietnia 2015 r. nieprawdziwych informacji, jakoby pan Grzegorz Braun promował faszyzm oraz użył wobec dziennikarzy przywołanych w artykule sformułowań, które nie zostały przez niego faktycznie wypowiedziane, a które przypisane zostały przez nas panu Grzegorzowi Braunowi prowadząc wobec niego negatywną agitację wyborczą.”

Stronie ukaranej przysługuje prawo do odwołania się od wyroku w ciągu 24 godzin" - czytamy w komunikacie Komitetu wyborczego Grzegorza Brauna.


One Response to Grzegorz Braun wygrał proces z „Wyborczą”

  1. Sceptissimus napisał(a):

    Menda (wesz łonowa) z ludzką głową; a mówi się, że matka natura wie co robi…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *