Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun zebrał wystarczającą ilość podpisów

Prawie 109 tys. ważnych podpisów zweryfikowała Państwowa Komisja Wyborcza pod kandydaturą Grzegorza Brauna. Wszystko wskazuje na to, że znany dokumentalista, wolnorynkowiec, monarchista i katolicki tradycjonalista wystartuje w wyborach prezydenckich.

Sam komitet wyborczy Brauna twierdzi, że zebranych zostało ponad 120 tys. podpisów. Niewielka ich część została przez PKW odrzucona, a część nie została jeszcze policzona.

Jak dotychczas zarejestrowani zostali następujący kandydaci na prezydenta: Jacek Wilk z Kongresu Nowej Prawicy, Bronisław Komorowski popierany przez Platformę Obywatelską, Adam Jarubas – kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego, Janusz Korwin-Mikke z KORWiN-u i Paweł Kukiz. Podpisy złożyli i czekają na rejestrację kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Andrzej Duda, Janusz Palikot z Ruchu Palikota, Magdalena Ogórek – kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Marian Kowalski – kandydat Ruchu Narodowego oraz Paweł Tanajno z Demokracji Bezpośredniej.

P


3 Responses to Grzegorz Braun zebrał wystarczającą ilość podpisów

  1. entuzjasta chińskiego komunizmu napisał(a):

    Ajajajjjaaajjjj! A gdzie osobnicy Grodzko i Nowicka? Taka mocna i ważna lewacka planktona i nie dali rady zebrać podpisów? Oficerowie prowadzący ze służb zabronili? Ajajajaajjjjaaajjjjj!

  2. bombka napisał(a):

    Konkretnie poproszę – czy Brauna zarejestrowano na kandydata czy nie? Wczoraj, 1.IV.2015, chyba na prima aprilis, rano w TVP pr.1 o 8.15 w programie „Polityka przy kawie” byli panowie Wilk z KNP i Kowalski z Ruchu Narodowego. Wypadali bardzo dobrze i nie dawali się zwieść, sprowokować i wyprowadzić ze spokoju przez prowadzącą Panią, agresywną, ironiczną, kpiącą i szyderczą. Zastanawia mnie dlaczego tego rodzaju osoby są zapraszane o tak ‚ciekawym’ czasie. Szkoda, że nie ma p.Grzegorza Brauna w takich programach. Może umysły i rozsądek Polaków zostałby uruchomiony. Jednak kliki rządzące i tzw.opozycji nie chcą tego i TV manipulują przez działania swoich funkcjonariuszy dziennikarskich. Pamiętacie Państwo z czasów stanu wojennego lat 80 XX wieku – jaki jest najniższy stopień wojskowy? -,Dziennikarz telewizyjny albo spiker telewizji. I od tamtych czasów nic się nie zmieniło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *