Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Grzegorz Braun zebrał wystarczającą ilość podpisów

Prawie 109 tys. ważnych podpisów zweryfikowała Państwowa Komisja Wyborcza pod kandydaturą Grzegorza Brauna. Wszystko wskazuje na to, że znany dokumentalista, wolnorynkowiec, monarchista i katolicki tradycjonalista wystartuje w wyborach prezydenckich.

Sam komitet wyborczy Brauna twierdzi, że zebranych zostało ponad 120 tys. podpisów. Niewielka ich część została przez PKW odrzucona, a część nie została jeszcze policzona.

Jak dotychczas zarejestrowani zostali następujący kandydaci na prezydenta: Jacek Wilk z Kongresu Nowej Prawicy, Bronisław Komorowski popierany przez Platformę Obywatelską, Adam Jarubas – kandydat Polskiego Stronnictwa Ludowego, Janusz Korwin-Mikke z KORWiN-u i Paweł Kukiz. Podpisy złożyli i czekają na rejestrację kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Andrzej Duda, Janusz Palikot z Ruchu Palikota, Magdalena Ogórek – kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz Marian Kowalski – kandydat Ruchu Narodowego oraz Paweł Tanajno z Demokracji Bezpośredniej.

P


3 Responses to Grzegorz Braun zebrał wystarczającą ilość podpisów

  1. entuzjasta chińskiego komunizmu napisał(a):

    Ajajajjjaaajjjj! A gdzie osobnicy Grodzko i Nowicka? Taka mocna i ważna lewacka planktona i nie dali rady zebrać podpisów? Oficerowie prowadzący ze służb zabronili? Ajajajaajjjjaaajjjjj!

  2. bombka napisał(a):

    Konkretnie poproszę – czy Brauna zarejestrowano na kandydata czy nie? Wczoraj, 1.IV.2015, chyba na prima aprilis, rano w TVP pr.1 o 8.15 w programie „Polityka przy kawie” byli panowie Wilk z KNP i Kowalski z Ruchu Narodowego. Wypadali bardzo dobrze i nie dawali się zwieść, sprowokować i wyprowadzić ze spokoju przez prowadzącą Panią, agresywną, ironiczną, kpiącą i szyderczą. Zastanawia mnie dlaczego tego rodzaju osoby są zapraszane o tak ‚ciekawym’ czasie. Szkoda, że nie ma p.Grzegorza Brauna w takich programach. Może umysły i rozsądek Polaków zostałby uruchomiony. Jednak kliki rządzące i tzw.opozycji nie chcą tego i TV manipulują przez działania swoich funkcjonariuszy dziennikarskich. Pamiętacie Państwo z czasów stanu wojennego lat 80 XX wieku – jaki jest najniższy stopień wojskowy? -,Dziennikarz telewizyjny albo spiker telewizji. I od tamtych czasów nic się nie zmieniło.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *