Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Grzegorz Lato musi odejść!

Orzeł powróci na koszulki reprezentantów Polski w piłce nożnej. Jest to bardzo dobra wiadomość i zwycięstwo kibiców nad komercją, bezideowością i wyrachowaniem niektórych dygnitarzy PZPN.Wprawdzie w telewizji nadal ukazują się beznadziejne w swoim prymitywizmie intelektualnym reklamy „Biedronki” z trenerem Smudą w roli głównej, ale odwaga orła pokonała już pieniądze biedronki i warto przypomnieć moralną zasadę, że pieniądz to nie wszystko.

Kolejnymi etapami tej całej afery z próbą usunięcia godła narodowego z koszulek piłkarzy, powinna być dymisja prezesa PZPN, Grzegorza Laty. Zapewne na następnych meczach naszej reprezentacji część kibiców będzie skandować: Grzegorz Lato musi odejść z PZPN!!!

Trener Franciszek Smuda natomiast, jako podpora reklamy „Biedronki” najlepiej by postąpił, gdyby  całkowicie skupił się na pracy w dziale promocji tej sieci marketów i zrobił miejsce dla takiego trenera, który cały swój czas poświęci przygotowaniu reprezentacji Polski na Euro 2012 i nie będzie tracił energii na eksponowanie własnej osoby jako gwiazdy reklam.

Rajmund Pollak


3 Responses to Grzegorz Lato musi odejść!

  1. Marko napisał(a):

    Gershon Sommer vel G. Lato to tylko nieudolna marionetka i to nie on rzadzi pzpn. Pzpn jest zarzadzany z Niemiec i Usa przez koncern Bertelsmanna, ktory jest tworca firmy Sportfive, krecacej lody w swiatowym sporcie jako tzw. przedstawiciel praw medialnych. To Sportfive z tylnego siedzenia decyduje o pzpn i co jest na koszulkach czy orzel czy cytryna z krzywym dziobem. Odejscie Lato nic nie zmieni, przyjdzie kolejny figurant choc pewnie bedzie troche bystrzejszy niz Pan Sommer.

  2. masd napisał(a):

    Zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej gdyby mieli morale i gdyby byli patriotami to na ostatnie dwa mecze nie wyszliby w osławionych koszulkach pzpn-u. Odmówiliby gry gdyby byli facetami z jajami. Brak wychowania patriotycznego w rodzinie, w szkole, w mediach itd….dało taki efekt jaki dało.

  3. Marko napisał(a):

    Mlodych zawodnikow z reprezetacji interesuje tylko kontrakt w klubie, ktory ma byc jak najwyzszy zeby potem starczylo na dostatnie zycie po karierze a nie patriotyzm bo z tego nikt nie zyje. Zostawmy ich w spokoju. Jeszcze sie okaze, ze to oni sa wszystkiemu winni a tak nie jest. Winni tej decyzji siedza daleko poza Polska i sie smieja, bo swoje i tak co miesiac z kasy pzpn wytransferuja do swoich bankow. Liga Oszustow jest dobrze zorganizowana i wszedzie tam, gdzie trzeba wydoic kogos z pieniedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *