Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Grzegorz Sowa nie jest już u Korwin-Mikkego

Grzegorz Sowa, człowiek, który zasłynął w III RP jako ten, który wypowiedział wojnę ZUS-owi, nie jest już w Kongresie Nowej Prawicy. Okazuje się, że zasilił szeregi Stowarzyszenia Republikanie i wszedł w skład jego zarządu.Na stronie Stowarzyszenia Republikanie przeczytać można wywiad z Grzegorzem Sową. Oto jego fragment:

„(…) Dlaczego dołączył Pan do Republikanów?

Jako człowiek związany ze sprawami gospodarczymi, już od wielu lat widziałem patologię jaką jest organizacja naszego państwa, gdzie wszystkie państwowe służby są ustawione tak, aby tylko obywatelowi (a przedsiębiorcy w szczególności) przeszkadzać i utrudniać życie. Wreszcie powiedziałem temu dość. W styczniu 2012 wypisałem się z ZUS-u. Od czerwca 2012 r. działałem w KNP, lecz po pewnym czasie zrozumiałem, że Republikanie mają szansę szybciej zrealizować cele jakie ja sam sobie postawiłem jako Polak.

Co chce Pan zrobić jako członek Zarządu Stowarzyszenia?

Mam jedno marzenie i cel – zrobić z Polski normalny kraj. Przyjazny dla obywateli, w którym może państwo nic nie da, ale także nie przeszkadza i mało zabiera. Do tego potrzebna jest zmiana prawa i dlatego będę się starał wprowadzić do Sejmu jak najwięcej normalnych ludzi, aby zmienili dzisiejsze paranoiczne prawo.

Gdzie widzi Pan Republikanów za 2-3 lata?

W Sejmie, gdzie za free będą się starali dla dobra wspólnego….”

Całość na republikanie.net…


2 Responses to Grzegorz Sowa nie jest już u Korwin-Mikkego

  1. puchacz napisał(a):

    Od czasu jak ten człowiek pozdejmował z frontowej ściany SWOJEJ kamienicy, w której w czasie II W.Ś. było gestapo, taka niemieckie polityczne NKWD albo UB/SB Tablice upamiętniające męczonych tam Polaków, a następnie, po protestach przeniósł je na mniej eksponowaną ścianę, był i jest dla mnie hm….. jak by to określić bez wulgarnych słów ……niech każdy sobie sam myśli co chce. Wiedział co kupuje i jakie na nim ciążą w tej sytuacji obowiązki jako obywatela polskiego? Wiedział. I tyle.

  2. Tadeuszek napisał(a):

    Jak znam życie to pan Grzegorz opuścił swojego dotychczasowego guru tylko z jednego powodu, zorientował się że w jego karierze jest już niepomocny. Teraz przesiadł się na Republikanów a za chwilę jak notowania tej formacji będą niskie też odfrunie. Gdzie? To sprawa przyszłości. Tak czy owak to kandydat na celebrytę, i typowy karierowicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *