Jaki jest ulubiony ustrój lewicy?

Holandia jest krajem wolnym tylko połowicznie. Zakres wolności z roku na rok maleje. Jest coraz więcej regulacji, coraz wyższe podatki Czytaj więcej »

 

Grzegorza Brauna lekcja historii najnowszej

22 lipca br. jak zwykle środowiska postkomunistyczne obchodziły swoje święto rzekomego wyzwolenia Polski. Te obchody w wielu miejscach spotkały się z kontrą.

W Warszawie w kontrmanifestacji uczestniczył Grzegorz Braun. Kontrmanifestacja nie spodobała się postkomunistom, którzy wezwali policję. Między Grzegorzem Braunem a jednym z funkcjonariuszy doszło do wymiany zdań (choć właściwie mamy do czynienia z monologiem). Zapraszamy do obejrzenia tego zdarzenia.


One Response to Grzegorza Brauna lekcja historii najnowszej

  1. tajna ciekawostka napisał(a):

    I tak dobrze, że Brauna w tym wypadku nie oskarżyli o pobicie dwu metrowych i stu kilowych 10 glin. Miałby kolejny proces o fizyczne znęcanie się nad wykonującymi służbę funkcjonariuszami publicznymi, a takimi są policjanci. Mnie się bardzo podoba z końca, tego nagrania, ten siwy facio, cieć, portier w mundurku z prywatnej firmy ochrAniarskiej , który wydaje się, że nie wie o co chodzi, udaje czy naprawdę nie wie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *