Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

III RP okrada nas nawet po śmierci

Co się dzieje ze składkami zmarłych osób, które państwo pod szyldem ZUS-u pod przymusem rabowało przez całe życie? Okazuje się, że przejmuje je ... państwo.


Jak podaje portal Bankier.pl, "składki te z kont emerytalnych w ZUS powinny być przenoszone do funduszu rentowego, ale tak się nie dzieje". Przejmuje je państwo, które w ten sposób rocznie zyskać może nawet 10 mld zł do budżetu, bo - według wyliczeń - takiej kwoty sięgają właśnie roczne umorzenia.

Znów jak na dłoni widać, że III RP to państwo złodziejskie, okrada nas nawet po śmierci.

S


3 Responses to III RP okrada nas nawet po śmierci

  1. krysia napisał(a):

    no to wiadomo nasze panstwo bardzo”przyjazne”dla swoich obywateli,tylko ukraincy,islamisci i kazachy itp.korzystaja z nas.na nich przeznacza sie wiecej na utrzymanie,niz polak ktory zap….przez wiele lat ma emeryture,i ci co niegdy nie pracowali/tylko pili.pierd…sie,kradli,robili dzieci/maja jakis zasilek niewiele mniejszy niz moja emerytura za 35 lat zap…..

  2. Logik napisał(a):

    krysia nie narzekaj. Akceptowalas ten system jak miliony innych Polakow wiec masz to na co pozwalalas. Przeciez jest wolnosc i mozesz powiedziec nie, a nawet wziac kamien i rzucic we wladze. Kilka milionow takich i kazdy rzuca kamieniem – bylyby miliony kamieni czego wladza na pewno by sie przestraszyla. Odwagi!

  3. Słowianin były " polak " IDIOTA ! . napisał(a):

    Tak zwana ” 3 er pe ” :(… TO TAKI NAJWIĘKSZY MAFIJNY PRZEKRĘT , ZDRADA STANU , LUDOBÓJSTWO I SABOTAŻ NA SKALĘ TYSIĄCLECIA 🙁 !!!!!!!!!…A BARANY POLSKOJĘZYCZNE ( vide lis i szechter ) NAZYWAJĄ TEN ZBRODNICZY ” państwowy ” TWÓR 🙁 swoim państwem , ojczyzną 🙁 , BAAA ?! A NAWET JAKĄŚ TAM ( Polską ) 🙁 🙁 🙁 .CO JUŻ JEST TOTALNĄ ŻENADĄ !!!!!!!!!…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *