Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Inkwizytorzy i cenzorzy odczepcie się od redaktora Wojciecha Dąbrowskiego!

Jakaś nowa, szatańsko-cenzorska inkwizycja próbuje uciszyć jednego z czołowych dziennikarzy Polskiego Radia! Jestem stałym słuchaczem "Sygnałów Dnia" słynnej Jedynki, bo kto rano wcześnie wstaje, temu Pan Bóg daje, a "Sygnały dnia" rozpoczynają się codziennie o szóstej rano, aż tu nagle, akurat w lipcu jakiś czort z piekła rodem kazał uciszyć redaktora Wojciecha Dąbrowskiego, wielkiego przyjaciela wszystkich Górali  z Podbeskidzia, Podhala i nie tylko z Karpat!


"Sygnały dnia"  bez Dąbrowskiego są tyle warte, co woda morska bez soli, albo ul bez pszczół. Coś tam bulgocze, ale sztormu  to nie wywoła i coś tam brzęczy, ale miodu żadnego z tego nie będzie. 

Ten diabelski pomysł jest stary jak cenzura, ale wytworzył nową lucyferską inkwizycję, która chce konkurować z takimi obłudnikami jak: NOWOCZESNA stalinizacja, POlityczni Oszuści, niedobitki WRONY, emeryci z UB, czy też nieudacznicy Balcerowicza, oraz HOMO_ZOMO!

Arogancja władzy zaczyna się wtedy, gdy decydenci przestają odróżniać merytoryczną krytykę od programowej wrogości!

Jako stały słuchacz "Sygnałów Dnia" mogę zaręczyć z całą odpowiedzialnością, że redaktor Wojciech Dąbrowski w swoich komentarzach i wywiadach był merytoryczny i choć nie zawsze się zgadzałem z jego wypowiedziami, to szanowałem i szanuję inteligencję i obiektywizm tego dziennikarza!

Dlatego domagam się aby charakterystyczny głos Wojciecha Dąbrowskiego był znowu słyszalny w "Sygnałach Dnia", a wszystkich cenzorów, inkwizytorów i inne złe duchy niechaj Archanioł Michał do Piekieł wtrącić raczy!

Niech żyje wolność słowa! Precz z inkwizycją i precz z cenzurą!

Rajmund Pollak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *