Plan Morawieckiego – strategia na rzecz … socjalizmu?

Socjalizm, choć wydawać by się mogło, że spoczął już dawno na śmietniku historii, niestety wciąż żyje. Niczym pasożyt wciąż rozszerza się w przestrzeni naszego życia Czytaj więcej »

 

Instytut Globalizacji przygotowuje na kryzys

Z naszej poczty…

Szkolenia menedżerskie dla kierowników, przedsiębiorców, samorządowców i studentów przygotowane przez Instytut Globalizacji będą uczyć, jak zarządzać w czasach dekoniunktury.Instytut Globalizacji, wolnorynkowy instytut spraw publicznych, przygotował innowacyjne szkolenie „Nowoczesne przywództwo – wyzwania na czas kryzysu”.

– W najbliższych latach przedsiębiorstwa prywatne oraz jednostki publiczne będą funkcjonowały w środowisku dużej rynkowej niepewności i przy spowolnieniu gospodarczym – tłumaczy idee szkolenia dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Kierowanie w zmiennych warunkach, wymaga takich cech przywódczych, które pomogą przetrwać najgorsze chwile – dodaje.

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności, które pozwolą liderom panować nad sytuacjami kryzysowymi i zachować przewagę nad konkurencją. W tym celu konieczne jest rozwinięcie odpowiednich cech związanych z kompetencjami – ich analizą, oceną, rozwojem i przekształceniem wiedzy w czyn.Liderzy na czas kryzysu nauczą się w jaki sposób przezwyciężać kryzysy i jak powinno wyglądać nowoczesne przywództwo w czasach nieprzewidywalnej zmienności warunków rynkowych.

Szkolenia będą miały charakter warsztatów. Oprócz interaktywnych wykładów przewidziane są ćwiczenia indywidualne i zespołowe, dyskusje oraz analizy konkretnych przypadków z życia gospodarczego.

Pierwsze szkolenie odbędzie się już w sobotę 3 grudnia w Katowicach na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego. Początek całodniowej sesji o godz. 18.00.

Wymagana jest uprzednia rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.globalizacja.org


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *