Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Jak indoktrynować dzieci?

Wychodzi szydło z worka (to dla tych, którzy nie wierzyli, że szydło w worku jest): już wiemy po co ONI chcą nasze dzieci posyłać do szkoły w wieku lat sześciu, pięciu – a przedtem obowiązkowo do przedszkola.

Jak donosi kilku Korespondentów (w tym {~UPR walczy!!!}) „Nasz Dziennik” zauważył, że w podręczniku „Nasza klasa” poddaje sie dzieci unijnej indoktrynacji – każąc im uczyć się na pamięć ślicznego wierszyka:

„Do Unii też należeć chcę,
to drugi dom, więc cieszę się”.

Zwracam uwagę, że i tak nie jest to najgorzej. W znakomitej książce śp.Aldousa Huxleya „Nowy Wspaniały Świat” dzieci poddawano indoktrynacji jeszcze w okresie płodowym – co zapewniało idealne dopasowanie społeczne. Nie buntowały się. W razie czego dostawały porcję somy – i po krzyku.

Dlatego niezmordowanie tłumaczę: dzieckiem powinna się zajmować matka! Tylko to gwarantuje niezbędną w społeczeństwie różnorodność. Jeśli zrobimy system przedszkoli – to prędzej czy później wszyscy zostaniemy ujednoliceni.

Ta informacja zamieszczona na INTERIA.pl wywołała wściekłą kontr-akcję pod hasłem „A katolicy to nie indoktrynują?”. Istotnie: nie miejmy żadnych złudzeń: gdyby do władzy dorwał się o.Tadeusz, to wszystkie dzieci pod przymusem recytowałyby „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica”.

Jeśli chcemy, by nie opanował nas żaden totalitaryzm, wyjście jest tylko jedno: trzeba zlikwidować reżymowe żłobki, przedszkola, szkoły i uczelnie – a dzieci posyłać do szkół prywatnych: takich, jakie życzą sobie rodzice – i w takim wieku, w jakim życzą to sobie rodzice.

Niech żyje różnorodność! Precz z totalitaryzmem!

Janusz Korwin-Mikke
Źródło: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/


One Response to Jak indoktrynować dzieci?

  1. lewak napisał(a):

    Już wolę szkoły katolickie gdzie uczą wiary w Boga, 10 przykazań i moralnego postępowania a nie tolerancji dla sodomitów i innych zboczeńców tudzież socjalistycznych „norm społecznych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *