Marsz Niepodległości 2018 – HGW, Duda i normalna Polska

Trwa chwilę w skupieniu. Żegnają go jednak okrzyki: Zdrajco narodu polskiego!, Oddaj polskie pieniądze, które dałeś Ukrainie! Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler – „Możemy z każdym”

Kongres Nowej Prawicy... Z kim do wyborów samorządowych? Z jakim programem? W jaki sposób pozyskać wyborców? Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler ujawniają strategię wyborczą swojej partii.

Obejrzyj relację z Piotrkowa Trybunalskiego...


One Response to Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler – „Możemy z każdym”

 1. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  http://www.trybunalscy.pl/node/7182Kandydaci Kongresu Nowej Prawicy wyróżnieni Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie
  portret użytkownika Kongres Nowej Prawicy
  Kongres Nowej Prawicy
  Samorząd 2014

  Kacper Czapczyk
  Maciej Maciołek

  Maciej Maciołek i Kacper Czapczyk – członkowie stowarzyszenia Republikanie, startujący z list Kongresu Nowej Prawicy do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, zostali wyróżnieni Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie w ramach akcji Rodzina ma głos.

  Panowie, podobnie jak i inni kandydaci startujący z list Nowej Prawicy, widzą zaniedbania na polu polityki prorodzinnej i starają się zmienić ten stan rzeczy. Ich działania oraz poglądy zostały dostrzeżone przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, które postanowiło przyznać naszym ‚jedynkom’ stosowny certyfikat
  Za: http://www.trybunalscy.pl/node/7182

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *