Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler – „Możemy z każdym”

Kongres Nowej Prawicy... Z kim do wyborów samorządowych? Z jakim programem? W jaki sposób pozyskać wyborców? Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler ujawniają strategię wyborczą swojej partii.

Obejrzyj relację z Piotrkowa Trybunalskiego...


One Response to Janusz Korwin-Mikke i Przemysław Wipler – „Możemy z każdym”

 1. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  http://www.trybunalscy.pl/node/7182Kandydaci Kongresu Nowej Prawicy wyróżnieni Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie
  portret użytkownika Kongres Nowej Prawicy
  Kongres Nowej Prawicy
  Samorząd 2014

  Kacper Czapczyk
  Maciej Maciołek

  Maciej Maciołek i Kacper Czapczyk – członkowie stowarzyszenia Republikanie, startujący z list Kongresu Nowej Prawicy do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, zostali wyróżnieni Certyfikatem Kandydata Przyjaznego Rodzinie w ramach akcji Rodzina ma głos.

  Panowie, podobnie jak i inni kandydaci startujący z list Nowej Prawicy, widzą zaniedbania na polu polityki prorodzinnej i starają się zmienić ten stan rzeczy. Ich działania oraz poglądy zostały dostrzeżone przez Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, które postanowiło przyznać naszym ‚jedynkom’ stosowny certyfikat
  Za: http://www.trybunalscy.pl/node/7182

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *