Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin-Mikke kontra Grzegorz Sowa

Choć okres Bożego Narodzenia ma się ku końcowi to w otoczeniu Janusza Korwin-Mikkego trwa nieustająca szopka. Właśnie okazało się, że JKM ma problemy z rejestracją swojej nowej partii KORWIN. Ponoć na przeszkodzie stanął mu Grzegorz Sowa.


Grzegorz Sowa, człowiek, który wypowiedział wojnę ZUS-owi, jeszcze nie tak dawno temu ulubieniec Janusza Korwin-Mikkego, uprzedził swojego dawnego idola i zgłosił w sądzie rejestrację partii o nazwie KORWIN. Na swoim Facebooku były lider Kongresu Nowej Prawicy napisał: "Niesamowita historia z rejestracją KORWiNa. Tego nie da się streścić krotko - to jak z powieści kryminalnej. Najogólniej: zgłosiliśmy KORWiNa do rejestru pod koniec ub,tygodnia, w pewnym pośpiechu - i słusznie, bo dziś rano ktoś złożył wniosek o rejestrację partii o takiej samej nazwie. Tym kimś okazał się... p.Grzegorz Sowa. Dodatkowy smaczek afery polega na tym, że p.Sowa twierdzi, że zrobił to by zaszkodzić WCzc.Przemysławowi Wiplerowi - a jest członkiem wiplerowskiego Stowarzyszenia "Republikanie"!! Ponieważ najprawdopodobniej użył do tego zbieranych na nas podpisów, sprawa trafiła do Prokuratury".

Trudno dociec o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. Nieco światła rzuca na tę sytuację komentarz posła Wiplera: "Grzegorz Sowa robi obstrukcję, bo chciał być jedynką na liście i koordynatorem KORWINA na Piotrków Trybunalski i dostał kosza. Więcej: dostał mocy i jasny sygnał, że nikt go tutaj specjalnie nie chce i faworyzował nie będzie. I zrobił co zrobił. Szkoda".

Czy może ktoś z naszych Czytelników rozumie o co chodzi w tej szopce? Czy to już tylko walka o koryto? Czy może jest w tym całym zamieszaniu jakieś drugie dno? Czy autodestrukcja jest immanentną cechą polskiej prawicy? A może to agenci? Tyle, że czyi i kto nim jest?

W


One Response to Janusz Korwin-Mikke kontra Grzegorz Sowa

  1. Zdradek napisał(a):

    Znalazłem list przeciw JKM a popierający Grzegorza Brauna w wyborach na prezydenta Polski. Co Państwo na treści w tym liście zawarte? List: http://www.legitymizm.org/aktualnosci-list-do-janusza-korwin-mikkego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *