Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin Mikke – najlepsze wypowiedzi (masakry:)

Janusz Korwin-Mikke w akcji. „Brzydzę się panem, pan ma krew na rękach, krew tych, którzy zostali zamordowani dlatego, że zniesiono karę śmierci” – powiedział Janusz Korwin-Mikke do Andrzeja Celińskiego. Zbiór różnych telewizyjnych wypowiedzi z ostatnich lat. Polecamy.

 


 


3 Responses to Janusz Korwin Mikke – najlepsze wypowiedzi (masakry:)

  1. Młodza Pani napisał(a):

    uwielbiam Pana Janusza Korwina Mikke za jego poglądy, mam tylko nadzieje że jeżeli kiedykolwiek dojdzie do władzy to nagle nie zmieni poglądów i nie stanie jest jak Tusk, kłamiąc na każdym kroku

  2. Marko napisał(a):

    Naiwna – on klamie caly czas, od poczatku, nigdy nie powiedzial ani slowa prawdy. Cwaniak z Ligi Oszustow mieszajacy w mozgach oszolomom i gumbisom jak pani. Do wladzy nigdy nie dojdzie bo nie taka jest jego rola w tym systemie oczadzania. Ma tylko prac mozgi ciemnocie, zwlaszcza tej 15-18 letniej i dziadkom po 60-tce marzacym o wiekszej emeryturze gdyby nastala „wolnosc rynkowa”.

  3. Dawid napisał(a):

    Panie Marko, pana wypowiedź jest kłamliwa od słów „on nigdy nie powiedział ani słowa prawdy”. Bo prawdy Korwin mówi mnóstwo, zwłaszcza w kwestiach ekonomii i gospodarki. Kłamliwym okazuje się więc pan, Panie Marko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *