Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin Mikke – najlepsze wypowiedzi (masakry:)

Janusz Korwin-Mikke w akcji. „Brzydzę się panem, pan ma krew na rękach, krew tych, którzy zostali zamordowani dlatego, że zniesiono karę śmierci” – powiedział Janusz Korwin-Mikke do Andrzeja Celińskiego. Zbiór różnych telewizyjnych wypowiedzi z ostatnich lat. Polecamy.

 


 


3 Responses to Janusz Korwin Mikke – najlepsze wypowiedzi (masakry:)

  1. Młodza Pani napisał(a):

    uwielbiam Pana Janusza Korwina Mikke za jego poglądy, mam tylko nadzieje że jeżeli kiedykolwiek dojdzie do władzy to nagle nie zmieni poglądów i nie stanie jest jak Tusk, kłamiąc na każdym kroku

  2. Marko napisał(a):

    Naiwna – on klamie caly czas, od poczatku, nigdy nie powiedzial ani slowa prawdy. Cwaniak z Ligi Oszustow mieszajacy w mozgach oszolomom i gumbisom jak pani. Do wladzy nigdy nie dojdzie bo nie taka jest jego rola w tym systemie oczadzania. Ma tylko prac mozgi ciemnocie, zwlaszcza tej 15-18 letniej i dziadkom po 60-tce marzacym o wiekszej emeryturze gdyby nastala „wolnosc rynkowa”.

  3. Dawid napisał(a):

    Panie Marko, pana wypowiedź jest kłamliwa od słów „on nigdy nie powiedział ani słowa prawdy”. Bo prawdy Korwin mówi mnóstwo, zwłaszcza w kwestiach ekonomii i gospodarki. Kłamliwym okazuje się więc pan, Panie Marko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *