Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Janusz Korwin-Mikke: UPR to jakieś 40 osób w całej Polsce

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania prezesa Kongresu Nowej Prawicy z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego, które odbyło się 23 maja 2013 roku w pubie „Starówka”. Janusz Korwin-Mikke mówi m.in. o Ruchu Narodowym, UPR i KNP. „Z pięć razy dzwoniłem do prezesa UPR, ale nie odpowiada. Jednak bardzo cenię ludzi z UPR. Mogą zrobić dobrą robotę z Ruchem Narodowym i są wierni programowi” – mówi JKM.


Obejrzyj film (relacja własna Prokapitalizm.pl)…

Wkrótce dłuższa relacja wideo ze spotkania.

Foto.: PSz/Prokapitalizm.pl


8 Responses to Janusz Korwin-Mikke: UPR to jakieś 40 osób w całej Polsce

 1. Marko napisał(a):

  Gosc, ktory nigdy w zyciu nic nie zrobil i nie zrobi, chce cos zrobic? Kurka, zarty na calego. UPR to cale 40 osob w PRl bis? To przeciez jaja a nie powazna sprawa! To moje wpisay tutaj maja juz duzo wiecej obserwatorow niz 25 lat dzialalnosci Muszki na „scenie politycznej”. Kabaret na calego!

 2. dla rozładowania co niektórych napisał(a):

  Dla rozładowania niezdrowych emocji co niektórych – http://www.pch24.pl/co-ty-wiesz-o-goryczce–czyli-ipa,15080,i.html !!!! W Polsce spożycie wina było tradycją. Produkcja tegoż już raczej nie. Ale piwo i spożycie i warzenie ma dobrą i długą tradycję. I to powinno się odbudować, odrodzić. W Belgii praktycznie każde miasteczko i wioska ma po 5 browarów i jakoś istnieją, konkurują i czy u nas w Polsce nie można takich tradycji rozpocząć i rozwijać?

 3. a w Piotrkowie Tr. napisał(a):

  A w Piotrkowie Tryb. będą: 25.V.2013 u o.o.Jezuitów z okazji 7 rocznicy koronacji Matki Bożej Trybunalskiej od 17.oo do 21.oo – Eucharystia, nowenna do Matki Bożej, czuwania modlitewne różnych wspólnot z Kościoła o.o.Jezuitów, Apel Maryjny, zaś 26.V.2013 o 9.3o Msza Św. Rocznicowa, było nie było patronki polskich parlamentarzystów i prawników; ciekawe ilu z nich bęzie dziś i jutro z tej okazji na tych uroczystościach????
  26.V.2013 u o.o.Bernardynów z okazji 90-lecia Polskiego Związku Łowieckiego o 13.oo będzie Msza Św. Huberusowa, a od 17.oo do 20.oo w Rynku Starego Miasta będą koncerty zespołów grających muzykę związaną z myślistwem oraz pokazy ras psów i ptaków łowczych oraz w Centrum Idei ku Demokracji(Galeria u Panien-Kościół Panien Dominikanek p.w.Matki Bożej Śnieżnej)wejście od Pl.T.Kościuszki wystawa trofeów myśliwskich(w dniach od 26.V. do 1.VI.w godz.10.oo / 18.oo, a w Boże Ciało, w czwartek od 12.oo do 16.oo). Również u o.o.Barnardynów 1.VI.2013 z okazji 10 rocznicy koronowania obrazu Matki Bożej Piotrkowskiej o 11.3o będzie Msza Św.Odpustowa, a od 10.oo do 14.oo będzie festyn organizowany wspólnie przez Starostę Piotrkowskiego z PSL(????!!) ze stoiskami kół gospodyń wiejskich i twórców ludowych oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu piotrkowskiego, a także koncert kameralny muzyki sakralnej. W sobotę, 1.VI.2013 w kościele farnym pw.Św.Jakuba rozpocznie się o godz.14.oo Mszą Świętą Marsz dla Życia i Rodziny zakończony w amfiteatrze miejskim, co ciekawe, jak jest podane na plakatach, marsz ten będący swego rodzaju protestem przeciw zalewowi zboczeńców podważających normalne rodziny, jest współorganizowany między innymi przez lokalne tytuły prasowe będące cichymi sojusznikami neokomunistów i pseudoliberałów. Taki polski i piotrkowski paradoks???? Oprócz tego 25.V.2013 i 26.2013 w amfiteatrze i rynku od godz.10.oo do godz.21.oo będą prezentacje i koncerty zespołów muzycznych w ramach Festiwalu Kapel Podwórkowych. 30.V.2013 w czwartek, w Boże Ciało o godz.15.15 będzie w amfiteatrze Koncert Chwały dla J.P.II. Zaś 31.V.2013 w piątek, w cerkwii o 18.oo będzie koncert Chóru Seminarium Prawosławnego z Warszawy. W dniach od 7 do 9.VI.2013 będzie X Ogólnopolski Festiwal Kultury Chrześcijańskiej w jakich godzinach i gdzie podam w terminie późniejszym. I na koniec pytanie – to wszystko jest finansowane po części, nie wszystko, z grosza publicznego czyli nawet tych co są poganami i bezwyznawcami oraz tych co nie interesują się muzyką czy czymkolwiek; czy tak powinno być? Ufff…. rozpisałem się, za dużo i za długo. Pozdrawiam!

 4. E tam, MIÓD i tylko miód napisał(a):

  MIÓD i tylko miód jest polską tradycją w produkcji i spożyciu, a w XVIII wieku gorzała, siwucha i wóda jako rosyjska naleciałość zastąpla ten szlachetny, może nawet bardziej niż wino napój. Niestety. Tylko powrót do miodnej tradycji jest wskazany. A dopiero potem piwo i dalej nalewki. Znam człowieka, który amatorsko bawił się w sycenie miodu. Lecz niestety zarzucił to pożyteczne hobby. Inna sprawa, że miodu za dużo nie można się napić – boli wątroba, pali zgaga i jest rozwolnienie, ja tak mam. Dlatego wino, piwo, nalewki(lecz one również z umiarem i nie mieszać), miody, likiery, wódki ta kolejność jest dla zdrowia i dobrego samopoczucia wskazana.

 5. mnie ciekawi jedno napisał(a):

  Mnie ciekawi jedno – czy w Piotrkowie Trybunalskim KNP, UPR, PiS i podobne prawicowe organizacje zareagują na występ drugiego zboczeńca III RP mającego 25.V.2013 występ w jednym z centrów handlowych. Czy go wygwiżdżą, wyklaskają, obrzucą zgniłymi jajami, pomidorami i jabłkami? Na internetowej stronie związanej z piotrkowskim grodem jest wiadomość o tym występie, lecz nie ma możliwości go komentowania, gdy inne niuswiadomości taką możliwość mają. Ciekawe dlaczego?

 6. jesteśmy czy nie napisał(a):

  Do „mnie ciekawi jedno” – czy chcesz stwierdzić czy jako Polacy jesteśmy homofobami czy nie? Nie, nie jesteśmy. Jesteśmy normalni, a nie zboczeni. Mnie to ciekawi czy w takich sytuacjach organizacje określające się jako tradycyjne, konserwatywne i prawicowe są w stanie zmobilizować swoich ludzi i sympatyków do reagowania i protestów. Tu tylko narodowcy wykazują trochę, podkreslam trochę inicjatywy i to w wielkich miastach. Taka rzeczywistość. Młodzież ma wszystko w d…. byleby wypić, dobrze zakoąsić i pokopulować bez odpowiedzialności i konsekwencji.

 7. cały czas coś się w P.T. dzieje napisał(a):

  Podobno w filii UJK w P.T. jutro, 27.V.2013 o godz. 14.oo ma być poseł rozłamowy z PiS p.Wipler. Podobno jak na PiSiaka bardzo konliber.

 8. Piotr Korzeniowski napisał(a):

  Czy zwolennicy wolności, własności i sprawiedliwości z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic wybierają się dziś na manifestację o godz 18,00 na Krzywdę, pod pomnik Jana Pawła II (ul. Słowackiego, obok klasztoru Ojców Bernardynów ) ?
  Jeśli tak, to dajmy o sobie znać, że tam będziemy!
  Skandujmy hasło: WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, SPRAWIEDLIWOŚĆ !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *