Euro – obłędne przedsięwzięcie, które rozbije Europę

Pomysły na ratowanie finansów krajów południowych, a tym samym całej strefy euro nie przynoszą - jak dotąd - oczekiwanych rezultatów Czytaj więcej »

 

Janusza Korwin-Mikke o wystąpieniu Przemysława Wiplera z PiS

W związku z wystąpieniem posła Przemysława Wiplera z PiS, Janusz Korwin-Mikke, prezes Kongresu Nowej Prawicy wydał oświadczenie następującej treści: „P. Przemysław Wipler wystąpił w swoim czasie z UPR, mając nadzieję na skierowanie PiS-u w prawo. Wysiłki te były od początku skazane na niepowodzenie.



PiS był partią centro lewicową, obecnie coraz bardziej lewicuje – podobnie jak PO. Incydent posłanki Ligii Krajewskiej, która nie odróżniła programu PiS od programu PO, pokazuje to dobitnie.

Cieszy, że p. Wipler przedłożył wierność idei nad korzyści przynależności do partii. KNP ma ugruntowaną pozycję na Prawicy. Liczę, że p. Wipler zbuduje formację centro-prawicową, z którą będziemy mogli współpracować w wyborach samorządowych i parlamentarnych.

Życzę Mu powodzenia,

Janusz Korwin-Mikke”


2 Responses to Janusza Korwin-Mikke o wystąpieniu Przemysława Wiplera z PiS

  1. pomrocznajasna napisał(a):

    to co ten korwinowaty wygaduje ma się tak do prawdy i rzeczywistości jak siki św.Weroniki do Pańskiego Nektaru.Nie dostał co chciał to i stwierdził ,że czekanie jego jest bez nadziei na zmianę.WSIo!

  2. Stefan napisał(a):

    do {pomrocznościjasnej} – pomroczność ci bije w dekiel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *