W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Jedzenie na telefon szybko i pewnie z pyszne.pl

Jedzenie na telefon jest wygodną alternatywą, gdy nie masz ochoty spędzić długich godzin w kuchni. W końcu nie zawsze musisz mieć ochotę na gotowanie. Samo zamawianie jedzenia na telefon w Krakowie i w każdym innym mieście w Polsce może być zdecydowanie łatwiejsze. Nie trzeba szukać numeru telefonu do restauracji, nie trzeba także znać jej strony. Wystarczy wejść na stronę pyszne.pl, aby mieć wszystkie restauracje z Krakowa w zasięgu ręki. Jedzenie można zamówić bezpośrednio na stronie internetowej serwisu albo wykorzystując mobilną aplikację na telefon.

Serwis pyszne.pl zgromadził w jednym miejscu najlepsze restauracje z całej Polski, oferujące wyśmienite dania kuchni polskiej, włoskie pizze i pasty, japońskie sushi, chińskiego kurczaka w sosie słodko-kwaśnym, a nawet turecki kebab. To, co wyróżnia serwis pyszne.pl od innych podobnych stron, to jej dostępność. pyszne.pl to zdecydowany lider w zakresie zamawiania jedzenia przez telefon. Dzięki aplikacji na Android zamawianie jedzenia przez telefon staje się bardzo łatwe. Wystarczy wybrać miasto, aby następnie uzyskać dostęp do kilkudziesięciu restauracji oferujących bardzo różne smaki z dostawą do domu. Równie szybko można zapłacić za swoją ulubioną pizzę czy grillowany stek. Za jedzenie można zapłacić kartą kredytową albo z wykorzystaniem serwisów do płatności elektronicznych PayPal oraz PayU. Istnieje także możliwość zapłacenia gotówką.

Pizza

Na pyszne.pl nie ma żadnych ukrytych czy dodatkowych kosztów. Zamawiasz jedzenie, płacisz za nie i po kilku minutach dostawca dowiezie wymarzone dania pod adres, który został wskazany w formularzu zamówienia. Niektóre restauracje doliczają opłatę za dowóz, ale taka opłata jest widoczna w formularzu, więc zanim zatwierdzisz zamówienie, wiesz ile i za co płacisz.

To, co jest bardzo pomocne w pyszne.pl, to opinie klientów, którzy już korzystali z oferty danej restauracji, pizzerii czy baru. Klienci przyznają swoje gwiazdki za dostawę i jakość jedzenia, mogą także zostawić komentarz, który będzie przydatny dla kolejnych klientów, składających zamówienie w danym lokalu.