Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Jerzy Janowicz powiedział prawdę prorządowym dziennikarzom

Nagonka prowadzona przez zarozumiałych dziennikarzy po wypowiedzi najlepszego polskiego tenisisty przypomina czasy głębokiej komuny! Najpierw niedorajdy, które w sporcie nigdy niczego nie osiągnęły komentowały porażkę Janowicza na korcie. Przegrał 2:3 i to po solidnej walce, a zatem o co te pretensje?


Jak nasi kopacze piłki przegrywają bez żadnej walki, to ci sami dziennikarze nie mają do nich wielkich pretensji i w dodatku wybierają na najlepszego piłkarza roku Roberta Lewandowskiego, który nie chce strzelać bramek dla Polski, bo woli wygrywać dla niemieckiego klubu i oszczędza się w trakcie spotkań reprezentacji w piłce nożnej.

Cóż to jednak tak rozjuszyło wszystkich naszych prorządowych dziennikarzy? Otóż Jerzy Janowicz powiedział prawdę o rezultatach działalności rządów Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego!

Warto przypomnieć fragment z wypowiedzi tenisisty: „Polska to kraj, który nie ma perspektyw w sporcie, biznesie czy życiu prywatnym. Studenci idą na studia tylko po to, żeby wyjechać z tego kraju.  Dlaczego więc macie wobec nas jakiekolwiek oczekiwania?”

To powiedział młody człowiek,  który zarabia na chleb za granicą, bo w Polsce młodzi ludzie nie mają pod rządami koalicji PO-PSL żadnych perspektyw. W ciągu 7 lat wyemigrowało za granicę 2.000.000 Polaków, bo nie mogli dłużej znosić obłudy, zakłamania i nieudolności rządów Donalda Tuska.

Janowicz powiedział najprawdziwszą prawdę, a zatem panie dziennikarki i panowie dziennikarze zamiast pisać głupoty o rosnących słupkach poparcia dla PO i „żółtej koszulce” w sondażach przedwyborczych Donalda Tuska odważcie się wreszcie skrytykować politykę rządów waszego protektora z  PLATFORMY OSZUSTÓW!

Ci wszyscy zarozumiali  dziennikarze, którzy   prowadzą nagonkę na Jerzego Janowicza powinni raczej przyjrzeć się temu co wyrabia od siedmiu lat Donald Tusk i jego ministrowie.

Rajmund Pollak

Foto.: jerzy-janowicz.com


2 Responses to Jerzy Janowicz powiedział prawdę prorządowym dziennikarzom

  1. ęcki napisał(a):

    Porozumienie Oszustów nie dość, że rządzi tak, że około od 2 mln. do 5 mln. naszych rodaków wyjechało za chlebem do obcych krajów, to jeszcze umożliwia w łatwy i prosty sposób otrzymać polski paszport (czyli polskie obywatelstwo) ludziom ‚bardzo związanym z polskością’ w Izraelu. Kolejki w polskim konsulacie i ambasadzie w Tel Awiwie są już bardzo długie – ale wydać około 3 może 4 mln. dokumentów ułatwiających i umożliwiających zamieszkać w Polsce wymaga czasu i pracy. Jeżeli dodamy do tego, że ci ludzie dostaną od 60 do 65 MLD. $ to mamy nowych władców Polski i zniewolonego narodu polskiego. A PO i jej podobni sojusznicy, jak PSLD i Twoje Róuhchanie będą nadzorcami niewolników.

  2. łepek napisał(a):

    Panie ‚ęcki’ oraz PiS, oraz PiS jako namiestnik i karbowy w izraelskim folwarku jakim stanie się Polska – Judeopolonia przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *