Prof. Chodakiewicz to jest mądry gość – czyli Polska na globalnej szachownicy

Prognozy Pana Prof. Chodakiewicza ziszczają się na naszych oczach Czytaj więcej »

 

Jerzy Janowicz powiedział prawdę prorządowym dziennikarzom

Nagonka prowadzona przez zarozumiałych dziennikarzy po wypowiedzi najlepszego polskiego tenisisty przypomina czasy głębokiej komuny! Najpierw niedorajdy, które w sporcie nigdy niczego nie osiągnęły komentowały porażkę Janowicza na korcie. Przegrał 2:3 i to po solidnej walce, a zatem o co te pretensje?


Jak nasi kopacze piłki przegrywają bez żadnej walki, to ci sami dziennikarze nie mają do nich wielkich pretensji i w dodatku wybierają na najlepszego piłkarza roku Roberta Lewandowskiego, który nie chce strzelać bramek dla Polski, bo woli wygrywać dla niemieckiego klubu i oszczędza się w trakcie spotkań reprezentacji w piłce nożnej.

Cóż to jednak tak rozjuszyło wszystkich naszych prorządowych dziennikarzy? Otóż Jerzy Janowicz powiedział prawdę o rezultatach działalności rządów Donalda Tuska i Bronisława Komorowskiego!

Warto przypomnieć fragment z wypowiedzi tenisisty: „Polska to kraj, który nie ma perspektyw w sporcie, biznesie czy życiu prywatnym. Studenci idą na studia tylko po to, żeby wyjechać z tego kraju.  Dlaczego więc macie wobec nas jakiekolwiek oczekiwania?”

To powiedział młody człowiek,  który zarabia na chleb za granicą, bo w Polsce młodzi ludzie nie mają pod rządami koalicji PO-PSL żadnych perspektyw. W ciągu 7 lat wyemigrowało za granicę 2.000.000 Polaków, bo nie mogli dłużej znosić obłudy, zakłamania i nieudolności rządów Donalda Tuska.

Janowicz powiedział najprawdziwszą prawdę, a zatem panie dziennikarki i panowie dziennikarze zamiast pisać głupoty o rosnących słupkach poparcia dla PO i „żółtej koszulce” w sondażach przedwyborczych Donalda Tuska odważcie się wreszcie skrytykować politykę rządów waszego protektora z  PLATFORMY OSZUSTÓW!

Ci wszyscy zarozumiali  dziennikarze, którzy   prowadzą nagonkę na Jerzego Janowicza powinni raczej przyjrzeć się temu co wyrabia od siedmiu lat Donald Tusk i jego ministrowie.

Rajmund Pollak

Foto.: jerzy-janowicz.com


2 Responses to Jerzy Janowicz powiedział prawdę prorządowym dziennikarzom

  1. ęcki napisał(a):

    Porozumienie Oszustów nie dość, że rządzi tak, że około od 2 mln. do 5 mln. naszych rodaków wyjechało za chlebem do obcych krajów, to jeszcze umożliwia w łatwy i prosty sposób otrzymać polski paszport (czyli polskie obywatelstwo) ludziom ‚bardzo związanym z polskością’ w Izraelu. Kolejki w polskim konsulacie i ambasadzie w Tel Awiwie są już bardzo długie – ale wydać około 3 może 4 mln. dokumentów ułatwiających i umożliwiających zamieszkać w Polsce wymaga czasu i pracy. Jeżeli dodamy do tego, że ci ludzie dostaną od 60 do 65 MLD. $ to mamy nowych władców Polski i zniewolonego narodu polskiego. A PO i jej podobni sojusznicy, jak PSLD i Twoje Róuhchanie będą nadzorcami niewolników.

  2. łepek napisał(a):

    Panie ‚ęcki’ oraz PiS, oraz PiS jako namiestnik i karbowy w izraelskim folwarku jakim stanie się Polska – Judeopolonia przed nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *