Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

"Czas spekulantów. Wzlot i upadek polskiej przedsiębiorczości" - o książce Józefa Białka, właściciela Wydawnictwa WEKTORY, pisaliśmy niedawno na naszym portalu.

Dziś, dzięki zaprzyjaźnionemu serwisowi "Na argumenty", możemy zaprezentować Państwu wywiad Jana Przybyła z autorem tej, pomijanej przez niemal wszystkie media, książki. Pomijanej dlatego, że obala ona lansowany przez establishment mit "25 lat wolności", a pokazuje, co tak naprawdę działo się z ludzką wolnością od czasu dojścia d władzy tzw. solidarnościowych elit, na czele z byłymi partyjnymi aparatczykami w stylu Leszka Balcerowicza. Jest to tym istotniejsze, że właśnie twórcy III RP po raz kolejny szykują nam szwindel w postaci "nowej" partii. Choć twór Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru jeszcze nie istnieje, już osiąga w sondażach wynik między 5 a 10 procent. Nie dajmy się po raz kolejny nabrać tym bandytom!


3 Responses to Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

 1. shjobt napisał(a):

  Witam, właśnie nabyłem powyższą książkę, przeczytałem już pierwszy rozdział i naprawdę zapowiada się rewelacyjnie.

 2. keso napisał(a):

  Dr Przybył proponuje chrześcijański odpór:

  „Islamiści to śmierdzący tchórze! Trzeba ich wieszać na sznurze wysmarowanym świńskim tłuszczem.” – dr Jan Przybył

 3. questo napisał(a):

  Tzw. wykłady p. Przybyła to (mimo wieku wykładowcy) starcze ględzenie i narzekanie; brak w nich wizji normalności (skoro wszystko jest teraz nienormalne i w Polsce, Europie, i na świecie)do której warto byłoby zmierzać. Dla p. Przybyła przyszłość nie istnieje – natomiast przeszłość to jest to! Dawniej to były czasy, panie dzieju. Z tych tzw. wykladów nie wynika, ku czemu powinniśmy dążyć, co trzeba robić. No może za wyjątkiem jednego: „Islamiści to śmierdzący tchórze! Trzeba ich wieszać na sznurze wysmarowanym świńskim tłuszczem.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *