Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

"Czas spekulantów. Wzlot i upadek polskiej przedsiębiorczości" - o książce Józefa Białka, właściciela Wydawnictwa WEKTORY, pisaliśmy niedawno na naszym portalu.

Dziś, dzięki zaprzyjaźnionemu serwisowi "Na argumenty", możemy zaprezentować Państwu wywiad Jana Przybyła z autorem tej, pomijanej przez niemal wszystkie media, książki. Pomijanej dlatego, że obala ona lansowany przez establishment mit "25 lat wolności", a pokazuje, co tak naprawdę działo się z ludzką wolnością od czasu dojścia d władzy tzw. solidarnościowych elit, na czele z byłymi partyjnymi aparatczykami w stylu Leszka Balcerowicza. Jest to tym istotniejsze, że właśnie twórcy III RP po raz kolejny szykują nam szwindel w postaci "nowej" partii. Choć twór Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru jeszcze nie istnieje, już osiąga w sondażach wynik między 5 a 10 procent. Nie dajmy się po raz kolejny nabrać tym bandytom!


One Response to Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

  1. shjobt napisał(a):

    Witam, właśnie nabyłem powyższą książkę, przeczytałem już pierwszy rozdział i naprawdę zapowiada się rewelacyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *