Czy państwo powinno uwolnić ludzi od biedy?

Jedną z cech ludzkiej natury jest pragnienie posiadania więcej w zakresie rzeczy materialnych, intelektualnych i duchowych. Im więcej człowiek rozumie tym bardziej staje się dociekliwy Czytaj więcej »

 

Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

"Czas spekulantów. Wzlot i upadek polskiej przedsiębiorczości" - o książce Józefa Białka, właściciela Wydawnictwa WEKTORY, pisaliśmy niedawno na naszym portalu.

Dziś, dzięki zaprzyjaźnionemu serwisowi "Na argumenty", możemy zaprezentować Państwu wywiad Jana Przybyła z autorem tej, pomijanej przez niemal wszystkie media, książki. Pomijanej dlatego, że obala ona lansowany przez establishment mit "25 lat wolności", a pokazuje, co tak naprawdę działo się z ludzką wolnością od czasu dojścia d władzy tzw. solidarnościowych elit, na czele z byłymi partyjnymi aparatczykami w stylu Leszka Balcerowicza. Jest to tym istotniejsze, że właśnie twórcy III RP po raz kolejny szykują nam szwindel w postaci "nowej" partii. Choć twór Leszka Balcerowicza i Ryszarda Petru jeszcze nie istnieje, już osiąga w sondażach wynik między 5 a 10 procent. Nie dajmy się po raz kolejny nabrać tym bandytom!


One Response to Józef Białek: Jak dobijano polską przedsiębiorczość

  1. shjobt napisał(a):

    Witam, właśnie nabyłem powyższą książkę, przeczytałem już pierwszy rozdział i naprawdę zapowiada się rewelacyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *