W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Już 10 lat panoszy się w Polsce eurokomunizm

Jak za czasów PRL i ZSRR obchodzono w Warszawie dzień 1maja jako święto dygnitarzy sprawujących władzę polityczną, gospodarczą, a przede wszystkim telewizyjną. Różnica była tylko taka, że w okresie stalinizmu, gomułczyzmu, czy też w stanie wojennym dygnitarze PZPR organizowali pochody i pikniki pierwszomajowe  pod hasłami wdzięczności dla Związku Radzieckiego, a 1maja 2014 roku prominenci eurokomunizmu wygłaszali pochwały dla skorumpowanej biurokracji UE.


Warto obejrzeć archiwalne wydania „Dziennika telewizyjnego” z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych oraz osiemdziesiątych ubiegłego wieku  i porównać ze specjalnym wydaniem „Wiadomości” w dniu 1.05.2014r, to zasadnicza różnica między propagandą komunistyczną a eurokomunistyczną polega głównie na zmianie mocodawców dziennikarzy telewizyjnych.

Kiedyś redaktorzy oficjalnych mediów chwalili pod niebiosa ZSRR oraz do znudzenia wyliczali ile rzekomi „przyjaciele” z Kremla pomagają  PRL i jak bardzo kraj się zmienia dzięki dobrodziejstwom płynącym z Moskwy. Dnia 1maja 2014 roku natomiast redaktorzy TVP1, TVP2, TVP-info, TVN, „Polsat” itp. od rana do wieczora zanudzali o rzekomych dobrodziejstwach Unii Europejskiej dla Polski i płynącym nieustannie  jakimś gigantycznym strumieniu pieniędzy z Brukseli do Warszawy.

Aby tę euro-propagandę uwiarygodnić wydano gigantyczne pieniądze na spot reklamowy, który miał pokazać, że 10 lat temu to byliśmy rzekomo w epoce kamienia łupanego, a teraz ponoć mamy dobrobyt, bo wybudowano cztery nowe stadiony, a obywatele z tego szczęścia śpiewają po angielsku!

Niestety prawda o 10 latach Polski w UE jest zgoła inna!

-Przed przystąpieniem do Eurosojuza bezrobocie w Polsce wynosiło ok.7%, a w 2014 roku przekroczyło 14%!
-Po przystąpieniu  do UE wyemigrowało z kraju  ponad 2.000.000 dobrze wykształconych i pełnych inicjatywy Polaków!
-Unia Europejska doprowadziła do ruiny polski przemysł włókienniczy i zamknięcia wielu hut oraz kopalni węgla kamiennego.
-UE przyczyniła się do zamykania polskich stoczni!
-Nasza flota handlowa została dzięki UE kompletnie zdemolowana do tego stopnia, że obecnie niegdyś polskie statki pływają pod obcymi banderami.
-W ciągu 10lat członkostwa w UE ilość bezdomnych Polaków wzrosła z 50.000 do ponad 250.000!
-Stan infrastruktury PKP uległ dewastacji. Z Bielska-Białej do Krakowa jedzie się pociągiem dłużej niż w XIX w za czasów kolei cesarza Franciszka Józefa!
-Rośnie zadłużenie Polaków.
-Polska nie ma już własnego przemysłu motoryzacyjnego, a istniejące zakłady to są tylko montownie samochodów bez zaplecza badawczego i technologicznego.
-Służba zdrowia w Polsce jest gorsza niż 10lat temu. Na wizytę u specjalisty trzeba czekać dziesięć razy dłużej niż przed przystąpieniem do UE!
-Staliśmy się zapleczem taniej siły roboczej dla bogatszych krajów UE.
-Zadłużenie Polski jest obecnie ponad 10 razy większe niż w dniu wstąpienia do UE!

Kto był najbardziej  kto najgłośniej świętował w dniu 1 maja 2014r wprowadzanie Polski do UE? Dygnitarze byłego PZPR Leszek Miller i Aleksander Kwaśniewski oraz… agent „Bolek”!

Precz z eurokomuną!

Rajmund Pollak


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *