Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Kaja Godek do posła Ryfińskiego z Ruchu Palikota: To przypadek, że urodził się pan bez zespołu Downa

27.09.2013 Sejm odrzucił obywatelski projekt zaostrzający ustawę aborcyjną. Głosowanie poprzedziła burzliwa wymiana zdań pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami zaostrzenia ustawy. W jej trakcie marszałek Sejmu Ewa Kopacz dwukrotnie zarządziła przerwę, w czasie jednej z nich zwołała Konwent Seniorów. W czasie debaty salę obrad opuścili na kilka minut posłowie Ruchu Palikota, jak tłumaczyli, na znak protestu wobec mowy nienawiści.Marszałek Ewa Kopacz upomniała przedstawiciela Fundacji Pro Life, żeby nie używał na sali plenarnej słów „zabijanie dzieci". - Mi nie wolno używać słów „mordowanie dzieci". Widzę, że jest cenzura w Sejmie - powiedziała Kaja Godek, przedstawiciel Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej.

(za wybierzpolske.pl)

Obejrzyj wystąpienie w sejmie p. Kai Godek. WARTO!!!


11 Responses to Kaja Godek do posła Ryfińskiego z Ruchu Palikota: To przypadek, że urodził się pan bez zespołu Downa

 1. Adam Kalicki napisał(a):

  Co można powiedzieć? Kobieta powala. I to wcale nie dlatego, że bezkompromisowo walczy o swoje ideały i że ma rację. Pokazuje przede wszystkim jaka jest przepaść między klasą polityczną, która zawłaszczyła sobie debatę publiczną, a resztą społeczeństwa. Potrzebujemy takiej kobiety. Gdyby w kwestiach gospodarczych miała podobnej poglądy i siłę argumentów nazwałbym ja polską Margaret Thatcher. A być może Margaret Thatcher należy od dzisiaj nazywać brytyjską Kają Godek? Jedno jest pewne: czapki z głów i zapamiętajcie to nazwisko.

 2. paweł napisał(a):

  Pełna zgoda!
  Bezkompromisowość i siła argumentów połączona ze spokojem – to cecha której również liderom prawicy niestety brakuje. Tu też jest ta przepaść…
  Uczcie się od Kai Godek, panowie politycy!

 3. Marko napisał(a):

  Glosy dwoch naiwnych. To byl teatrzyk dla oglupionego spoleczenstwa. Ta niby Kaia Godek to tylko element LO podobny do kuriwna, janusza z penisem i reszty oszustow.

  A propos tych demonstracji w stolycy PRL bis. Juz ucichlo? Jakie sa jej efekty dla obywateli? Ale was tam robia w konia. Przyjechalo troche agentow i pochodzilo z transparentem po ulicach. Powkru….ludzi i pojechalo sie napic i posmiac. Teatr na calego. Ale skoro widownia klaszcze…

 4. status quo napisał(a):

  Margaret Thatcher głosowała za legalizacją aborcji. Nazywanie tej Godek polską Margaret Thatcher to kompletne nieporozumienie.

 5. gabi napisał(a):

  Jeśli komuś urodziło się garbate dziecko,czy to oznacza, że wszyscy muszą mieć takie? Urodzenie dziecka
  z zespołem Downa było OSOBISTĄ DECYZJĄ tej kobiety. Ciekawi mnie kto się tym dzieckiem zajmuje, kiedy ona
  przekonuje mętnie, jakie szczęście ją spotkało i
  namawia do brania z niej przykładu? Ja jestem innego zdania i uważam, że taka decyzja rujnuje życie matki i jej bliskich, i to nie tylko psychiczne, ale rodzinne i finansowe.W Polsce nie ma NAKAZU usuwania płodów uszkodzonych, ale WYBÓR między nieszczęściem, a powrotem do normalnego życia MUSI POZOSTAĆ.

 6. Marko napisał(a):

  Ta teatralna debata-manipulacja zostala celowp zaaranzowana. Chodzilo po pierwsze o podzielenie spoleczenstwa w tym temacie, jak wiadomo w kwestiach moralnych nigdy nie ma jednomyslnosci a ich wywleczenie na swiatlo dziennie jest jedynie wywowalniem awantury na duza skale. Po drugie tu wcale nie chodzi o zakaz aborcji, a wrecz przeciwnie, o odrzucenie tego zakazu. To typowa technika z arsenalu inzynierii spolecznej. Wnosi sie o cos, zeby ukrocic temu „leb”, zeby powiedziec NIE. Godek to wynajeta agentka LO, ktora ma uwiarygodnic temat. Tzw debata pokazala ze nie ma powszechnej zgody na zakaz aborcji i o to wlasnie chodzilo. Polska ma sie skurczyc do 15 mln niewolnikow wiec aborcja musi istniec, dzieki niej zmniejszy sie populacje, natomiast ci, ktorzy zdecyduja sie miec kalekie potomstwo zostana i tak pozostawieni sami sobie, bez opieki fachowej i finansowej. Cel zostal spelniony. Po trzecie odwrocono sprytnie uwagie od innych spraw. Np. od takich jak niedawne „s(t)rajki” w stolycy PRL bis. Narod znow siedzi cicho, a na ulicy slychac: panie, co da jakis strak? Popatrz pan, lazili po warszawie i co nic nie ugrali! Trza opuszczac ten kraj…I O TO CHODZI NARODZIE!

 7. Anty prawak napisał(a):

  Następna wariatka, która chce przymusić do rodzenia dzieci chorych lub tych, które zostały poczęte w wyniku gwałtu. Pomijam już koszty leczenia tych dzieci oraz dofinansowania tych rodzin ze środków publicznych. Z oczu widać, że to socjalistyczno-konserwatywne ….. Pokroju PiS. Zresztą powiedziała wprost, że obowiązkiem państwa jest opieka nad osobami upośledzonymi – co oznacza, że bierzemy pieniądze od Kowalskiego i dajemy Nowakowi bo ma chore dziecko. Dno mentalne i moralne !!

 8. Marko napisał(a):

  Pieniadze to tylko zadrukowany papier i zadnego uposledzonego nie uratuja, tak samo jak wziete od Kowalskiego do Nowaka niczego nie zmieniaja w gospodarce i nikogo nie zbawia. Obowiazkiem panstwa jest oczywiscie opieka nad osobami niepelnosprawnymi czy tez nalezy je rozstrzeliwac, bo uposledzaja gospodarke? Mniej emocji i czytania Faktu i GW komentatorzea a wiecej rozsadku i uporczywosci w dotarciu do prawdy. Z ta pania nie ma to nic do rzeczy.

 9. Olo napisał(a):

  Do Gabi: Katarzyna W używała bardzo podobnych argumentów do twoich , jej dziecko też zrujnowało życie wiec je zabiła , zastanów się czym się od nie różnisz , bo według mnie niczym, dzisiaj ci przeszkadza chore dziecko ,a jutro zapałasz chęcią do zabicia zdrowego, może już dokonałaś aborcji i próbujesz usprawiedliwić samą siebie!

 10. StG44 napisał(a):

  @Marko: jak zwykle komunistyczna agentura w osobie towarzysza marko i spółka zaczęła ujadać bo pani Godek wywaliła Wam, towarzysze prawdę o Was. Proste. Ale dla was komunistyczne trolle to nic.

 11. Marko napisał(a):

  Redaktor – Kasownik znow sie popisal. Nie ma pan moralnego kaca?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *