Wizyta prezydenta Dudy w USA bez konkretów

Pomimo szumnych zapowiedzi o przełomie, prezydent Andrzej Duda przywozi z Waszyngtonu tylko słowa Czytaj więcej »

 

Kamil Kisiel w Krakowie i w Lublinie

Kluby Austriackiej Szkoły Ekonomii zapraszają na spotkania z publicystą naszego portalu Kamilem Kisielem. Odbędą się one w najbliższym czasie w Krakowie oraz w Lublinie.

Temat referatu jaki wygłosi Kamil Kisiel to: „Wpływ interwencjonizmu państwowego na zjawisko koncentracji gospodarczej”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 15 maja br. w Krakowie w sali 151 pawilonu B (pierwsze piętro) Uniwersytetu Ekonomicznego, o godzinie 18.30.

16 maja br. spotkanie odbędzie się w Lublinie o godzinie 18.00 na Wydziale Humanistycznym UMCS.

Kamil Kisiel  jest osobą aktywnie zaangażowaną w działalność Instytutu Misesa. Studiował ekonomię na Uniwersytecie Europa-Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Jest publicystą portalu prokapitalizm.pl. Działa również w Instytucie Röpkego, niemieckim think-tanku gospodarczym.

Zapraszamy!

Więcej szczegółów:

https://www.facebook.com/events/121010761434247/
https://www.facebook.com/events/564745103566190/2 Responses to Kamil Kisiel w Krakowie i w Lublinie

  1. KelThuz napisał(a):

    Kamil Kisiel słynie z nazywania misesistów pogardliwie „talmudystami”, więc jeśli to jest tym ‚aktywnym zaangażowaniem w działalność Instytutu Misesa’, to należy o tym pamiętać.

  2. ordoliberal napisał(a):

    Określenie „talmudyści”, jakkolwiek stare i użyte ostatni raz bodaj z rok temu, określa tę część środowiska wolnościowców, którzy uważają, że dyskusja merytoryczna skończyła się na „Ludzkim Działaniu”, ew. można ją ograniczyć do wyłącznie samej ASoE i jej libertariańskiego potomstwa. Co do „aktywnego zaangażowania”, to dla Twojej informacji jestem praktykantem w Instytucie Misesa, więc jeśli Cię coś boli Tomasz i masz z tym faktem problem, to proszę zgłaszać zażalenia do naszych, zdaje się, wspólnych przełożonych, a nie prać rodzinne brudy publicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *