Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Kampania majster – klepki

W polskich miastach na bilbordach wieszanych w ramach kampanii wyborów samorządowych premier RP reklamuje kandydatów swojego ugrupowania oraz zalety face – liftingu. Pod spodem widnieje dopisek „Nie róbmy polityki. Bla, bla, bla”. Część adresatów kampanii podjęła wyzwanie rzucone w pierwszym zdaniu i „bla, bla, bla” zastępuje własnymi hasłami. Mi osobiście najbardziej przypadło do gustu takie, sygnowane fizys „chłopaka z podwórka”: „Nie róbmy polityki. Ja już robię pod siebie”.

A jakie ciekawe obrazki można przy okazji kampanii wyborczej do samorządu terytorialnego „wylornetować”, że zacytuję Hannę Gronkiewicz – Waltz. Oto jeden z przykładów – komentarz zbyteczny:

Foto: MN

Tekst i foto: Michał Nawrocki


4 Responses to Kampania majster – klepki

 1. Adam Kalicki napisał(a):

  to nie pierwsza taka wpadka
  a oto klasyk:
  http://plfoto.com/1016410/zdjecie.html

 2. pawel napisał(a):

  Tusk wygląda obrzydliwie na tym zdjęciu. Robocop jakiś czy co?

 3. Bolcio Frull napisał(a):

  A na ramce billboardu 😉 u gory cos co pokazuje kto tak naprawde za tym stoi.

 4. Wacek napisał(a):

  Najlepsze jest to, że ten od siedmiu boleści premier nie orientuje się nawet że mamy największy niż demograficzny do czasów II wojny. I on będzie teraz budował szkoły. Ręce opadają dosłownie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *