Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Karoń: Nowy marksizm to zezwierzęcenie człowieka

Niedawno zamieściliśmy wykład jaki Krzysztof Karoń wygłosił podczas spotkania z mieszkańcami Łodzi pt.: "Unia Europejska to marksizm". Wykład poświęcony był głównie postaci ojca ideowego UE, Altiero Spinelli'ego.


Teraz zapraszamy do obejrzenia dalszego ciągu tego spotkania. Tym razem Krzysztof Karoń - publicysta i historyk sztuki, odpowiada na pytania publiczności. "Marksiści od samego początku robią wszystko, by cofnąć ludzi do poziomu przedkulturowego" - mów Karoń. Warto poświęcić godzinę , by wysłuchać relacji do końca.


One Response to Karoń: Nowy marksizm to zezwierzęcenie człowieka

  1. Amergin napisał(a):

    W projekt UE po jego etapie ojców założycieli Wspólnoty Węgla i Stali zaangażowały się sieroty po Związku Sowieckim wraz z socjalistami w Brukseli. Dawniej socjaliści siedzieli w więzieniach a nie parlamentach. Do czego to prowadzi widać np. w szkołach niemieckich czy w Holandii gdzie oficjalnie próbowała zarejestrować się Partia Pedofili. W Wielkiej Brytanii jak w Polsce łatwo dostać łatkę faszysty mówiąc prawdę o imigracji z krajów trzeciego świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *