Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Kogo należy zdelegalizować?

Ministerstwo Sprawiedliwości powinno podjąć pilne prace delegalizacyjne wszystkich organizacji odpowiedzialnych za aktualny bałagan i kryzys w całej Rzeczypospolitej.

1.Rozpocząć należy od delegalizacji Ruchu Autonomii Śląska, który zagraża integralności naszego kraju.2. Następnie należy zdelegalizować Platformę Obywatelską za:

– zieloną wyspę, której nikt ( oprócz Donalda Tuska) nie zobaczył na własne oczy
– drożyznę w kraju i ciągły wzrost cen
– inflację
– narastający obszar biedy z nędzą
– wzrost bezrobocia
– gigantyczną ilość samobójstw spowodowanych biedą, nędzą, bezrobociem i bezprawiem
– nierozliczone afery: hazardową, paliwową, stadionową, Olewnika itd. itp…..
– oszustwa polityczne
– odznaczenia i pochwały  przyjmowane przez Donalda Tuska od kanclerz Niemiec
– emigrację ponad 3.000.000 Polaków z powodu braku pracy we własnym kraju
– całokształt działalności PO, prowadzącej nasz kraj  do katastrofy.

3. Konieczna jest delegalizacja PSL za prostytucję polityczną. PSL to jest taka partia, która wchodziła i wchodzi w koalicję niemal z każdą  partią bez względu na to jaką opcję ten koalicjant reprezentuje, byleby tylko dostać się do koryta władzy.

4. Niezbędna dla dobra kraju jest delegalizacja Ruchu Palikota za propagowanie marihuany i głosowanie za przesunięciem wieku emerytalnego do 67 roku!

5. Równocześnie należy zdelegalizować SLD jako postkomunistyczną partię neostalinizmu, leninizmu i putinizmu.

Po delegalizacji tych partii należy wzorem starożytnych demokracji w Grecji i Rzymie skazać przywódców tych partii na banicję. Leszka Millera razem z Januszem Palikotem należy wysłać do Moskwy, Waldemara Pawlaka do Bukaresztu, Jerzego Gorzelika do Hamburga, natomiast Donalda Tuska do Berlina.

I dopiero wtedy pojawi się szansa  na sprawiedliwość i dobrobyt w Polsce.

Rajmund Pollak

Od redakcji: Panie Rajmundzie! Zadziwia nas łagodność z jaką chciałby Pan co niektórych potraktować… Np. banicja do Berlina, Moskwy czy Bukaresztu… A nie lepiej do Rawicza, Strzelec Opolskich czy Oławy? Na dłuższą odpoczynek w izolatkach?


4 Responses to Kogo należy zdelegalizować?

 1. Marko napisał(a):

  Redakcja jak widac zaprzecza sama sobie. Z jednej strony jedzie po „panstwie opiekunczym” jak po lysej kobyle, nie zastanawiajac sie, ze promuje biede wsrod obywateli jakich z kolei broni Pan Rajmund P., a za chwile chce paru oszustow na koszt podatnika skierowac na „wczasy opiekuncze” do Rawicza. Niestety umiejetnosc myslenia logicznego juz dawno stala sie mankamentem numer jeden wsrod obywateli swiata. A gdyby tak wymienionych z listy wystrzelic w kosmos? Same korzysciy bylyby z tego pomyslu.

 2. Jasiu Korba napisał(a):

  jestem całkowicie za delegalizacją tych partii

 3. Jasiu Korba napisał(a):

  Zdelegalizować

 4. Jasiu Korba napisał(a):

  Popieram całkowicie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *