Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Komisja Europejska do Wielkiej Brytanii: Zwiększcie podatki!

Unia Europejska wpadła na kolejny genialny pomysł. Tym razem na jej celowniku znalazła się Wielka Brytania. Jak donosi "Times" Bruksela domaga się od Londynu podwyżki podatków.


Komisja Europejska sugeruje wprowadzenie nowego podatku gruntowego oraz od nieruchomości. Chce ponadto, aby Londyn zrezygnował z reformy systemu zasiłków socjalnych oraz by zwiększył nakłady na opiekę nad dziećmi. Urzędnikom w Brukseli marzy się także, aby rząd brytyjski przeznaczał więcej pieniędzy na wspieranie społecznego sektora mieszkaniowego. Celem KE jest zmuszenie Londynu do większego zaangażowania się w proces "konsolidacji fiskalnej" i w walkę o wzrost gospodarczy w UE.

Brytyjski kanclerz skarbu oświadczył, iż docenia starania KE zmierzające do zapewnienia Unii wzrostu, jednak zapowiedział jednocześnie, że Londyn nie zamierza rezygnować z przyjętych reform, w tym z obniżania podatku dochodowego czy ograniczania socjalu.

A my pytamy: czy te ciemne komusze pały z Brukseli są w stanie wymyślić jeszcze cokolwiek innego?

S


7 Responses to Komisja Europejska do Wielkiej Brytanii: Zwiększcie podatki!

 1. grudge napisał(a):

  Tak, mogą na przykład wymyślić wprowadzenie ujemnych stóp procentowych. Hiperinflacja u bram jak to wszystko wypłynie z giełd do gospodarki.

 2. pawel napisał(a):

  Te ujemne stopy to chyba już właśnie wymyślili.

 3. grudge napisał(a):

  ad pawel
  Takie było przesłanie mojej wypowiedzi.

 4. Wojciech Perczak napisał(a):

  Panie redaktorze, te ciemne komusze pały z Brukseli to bardzo inteligentne osobniki. Nie wolno ich nie doceniać, nie wolno ich lekceważyć. Oni wiedzą co robią. Dla nich TO JEST GRA. Proszę zwrócić uwagę, że ONI finansowo są zawsze do przodu. Takie są reguły gry. I to jest ICH GRA. Ja nie chcę grać w tę grę. Ele w nią gram .Zostałem przymuszony. I jestem na ciągłej przegranej.

 5. pawel napisał(a):

  A może to gra na przyspieszenie wyjście Wlk. Brytanii z UE? Jak już jej nie będzie, nikt nie będzie bruździł Brukseli w jej totalitarnych zapędach. No bo przecież ani Bronek, ani Tusek się nie sprzeciwią…

 6. Wojciech Perczak napisał(a):

  Cała wierchuszka UE to lewacy w różnych odmianach. ONI z nawyku prowadzą grę w strzyżenie owiec. Każdy, kto choćby nieśmiało proponuje obniżkę podatków jest dla NICH wrogiem nr 1.
  Wielka Brytania w układance UE jest zbyt ważna aby spisać ją na straty. Odpuszczają jej nawet składkę aby tylko mieć ją przy stole!

 7. frant franciszek napisał(a):

  Wielka Brytania już nie jest taka WIELKA to raz. Dwa jak monarchie europejskie mogą być w składzie Europejskiej Respubliki SocjalDemokratycznoLiberalnej. Trzy jak umrze JKM Królowa Elżbieta II, to socjdemoliberałowie i masoni wystrugają referendum, podobne do szykowanego obecnie w Hiszpanii, o przekształcenie Zjednoczonego Królestwa W.B. i Ir.Pół. w respublikę. I wówczas się wszystko posypie. W Szkocji na dniach ma być referendum o wystąpienie ze Zjed.Król.W.B.i Ir.Pół. i utworzenie Republiki Szkockiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *