Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Konkurs: barwnie o bezbarwnej kampanii

Prokapitalizm.pl ogłasza konkurs na najlepsze, najbardziej barwne materiały na temat toczącej się właśnie, chyba najbardziej bezbarwnej kampanii wyborczej w historii III RP, kampanii do Parlamentu Europejskiego.

W ramach materiałów konkursowych zachęcamy do przysyłania fotografii, relacji ze spotkań czy innych materiałów (za wyjątkiem jednoznacznie agitatorskich) , które w jakiś sposób mogłyby zainteresować kampanią czy ożywić potencjalnego wyborcę, znudzonego polityką. Szczególnie mile widziane będą relacje oraz fotografie nie pozbawione elementów humorystycznych, zawierające w sobie lokalny koloryt kampanii (tak trudny w tej kampanii do uchwycenia), absurd, czy rodzajową scenkę, która nie tylko zainteresuje Czytelników ale również ich rozbawi. Nadsyłane materiały publikowane będą na bieżąco na stronie.

UWAGA: Na konkurs przesyłane mogą być wyłącznie materiały własne, przedstawiające kampanię lokalną, prowincjonalną, niezależnie z jakiego miejsca w Polsce będą pochodzić.

Konkurs trwać będzie oczywiście do czasu trwania kampanii wyborczej, a najlepsze materiały nagrodzone zostaną ciekawymi książkami  o tematyce wolnorynkowej i historycznej.

Na nagrody przewidziano:

Ludwig von Mises – „Interwencjonizm”
Ludwig von Mises – „Mentalność antykapitalistyczna”
Richard Prebble – „Nowozelandzkie odrodzenie gospodarcze”
Piotr Gontarczyk – „Nowe kłopoty z historią”

wyslij_email Przyślij materiał na konkurs…

Redakcja Prokapitalizm.pl

Obejrzyj fotorelację z kampanii…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *