Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Konkurs Fundacji PAFERE: Lekceważenie prawa popytu i podaży

Fundacja PAFERE ogłasza konkurs skierowany do młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół średnich (licea, szkoły zawodowe) na esej dotyczący problematyki lekceważenia prawa popytu i podaży. Temat konkursu brzmi: „Do czego prowadzi próba podważenia lub niestosowania się do prawa podaży i popytu?”.

Regulamin konkursu:

W Konkursie „Lekceważenie prawa podaży i popytu” mogą brać udział prace, które:
– zostały napisane przez uczniów klas gimnazjalnych, licealnych, lub innych klas szkoły średniej, w tym zawodowych (np. techników) – w konkursie uczestniczyć mogą tegoroczni absolwenci gimnazjów i szkół średnich
– zostały napisane w konwencji eseju
– poruszają tematykę prawa podaży i popytu, a w szczególności prób podważania go przez polityków lub instytucje państwowe
– nie były wcześniej publikowane w żaden sposób, w części lub całości,
– objętością nie przekraczają dziesięciu tysięcy znaków,
– zostały napisane w języku polskim,
– nie są plagiatem ani w żaden inny sposób nie naruszają praw autorskich i regulaminu Konkursu. W przeciwnym przypadku, organizatorzy zastrzegają sobie prawo wstrzymania nagrodzenia wyróżnionych prac do czasu wyjaśnienia wątpliwości, a w przypadku nagród już przyznanych – do ich zwrotu.

Termin nadsyłania prac (Word, Open Office): 31 października 2013 r. pod adres konkurs@pafere.org z dopiskiem „prawo  podaży i popytu”.

Poznaj więcej szczegółów…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *