Euro – obłędne przedsięwzięcie, które rozbije Europę

Pomysły na ratowanie finansów krajów południowych, a tym samym całej strefy euro nie przynoszą - jak dotąd - oczekiwanych rezultatów Czytaj więcej »

 

Konkurs PROKAPA! Wygraj książkę o amerykańskim konserwatyzmie

Już w najbliższy piątek, 19 września br. w Krakowie gościł będzie na zaproszenie Fundacji PAFERE, członek Heritage Foundation, pisarz związany z ruchem konserwatywnym, Lee Edwards. To w piątek, jednak już dziś możesz wygrać jego książkę "Amerykański konserwatyzm. Krótka historia".

Portal Prokapitalizm.pl jest patronem medialnym konferencji PAFERE, zaś wydawca książki Edwardsa, Wyd. Słowa i Myśli ufundowało jeden jej egzemplarz .

Konkurs toczy się wyłącznie na naszym facebookowym profilu. Jeśli ktoś go jeszcze nie "polubił" to najwyższa pora!

Żeby wygrać książkę trzeba odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Jak nazywał się senator Partii Republikańskiej w latach 1939-1953, któremu Lee Edwards przypisuje w swoje książce olbrzymią rolę w kształtowaniu się amerykańskiego konserwatyzmu?

2. Wymień co najmniej dwie książki, które Lee Edwards uważa w swoim "Amerykańskim konserwatyzmie" za kluczowe dla kształtowania się amerykańskiej myśli konserwatywnej.

Ponieważ książka do wygrania jest tylko jedna, liczyć się będzie to, kto pierwszy odpowie prawidłowo na oba pytania. Odpowiedzi zamieszczać można na naszym profilu na facebooku pod postem o konkursie, do wtorku (16 września br.) do godziny 17:00. Rozstrzygnięcie konkursu zostanie ogłoszone również na naszym profilu na FB pod tym samym postem.

Jednocześnie zachęcamy do rejestracji na konferencję Fundacji PAFERE, by móc osobiście spotkać się z Lee Edwardsem. Jak informuje Fundacja, są jeszcze wolne miejsca, a rejestracja kończy się 16 września 2014 roku o godz. 23:00.

lee_okladka


One Response to Konkurs PROKAPA! Wygraj książkę o amerykańskim konserwatyzmie

  1. paweł napisał(a):

    Przypominam p. Łukaszowi Kruszewskiemu, aby przesłał nam na maila swój adres, pod który wysłana zostanie książka Lee Edwardsa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *