Wojska Obrony Terytorialnej – zalety i wady

Ostatnie ćwierćwiecze było raczej okresem marginalizacji polskich sił zbrojnych. Świadczy o tym chociażby spadek liczebności wojska z 340 000 żołnierzy w 1990 r. do około 105 000 w 2016 r Czytaj więcej »

 

Konkurs rozstrzygnięty! Wkrótce nowy!

Ogłoszony miesiąc temu konkurs na artykuł o temacie: „1 maja – święto dumy czy zdrady narodowej?” zakończył się i został rozstrzygnięty.

Zwycięzcą został pan Wojciech Dudziak, za tekst „Kształt Unii zależy od nas”. Otrzyma on książkę prof. Michała Wojciechowskiego „Moralna wyższość wolnej gospodarki” (Wydawnictwo PROHIBITA).

Drugą nagrodę zdobył pan Piotr Korzeniowski za artykuł „1 Maja – dzień ukrócenia samowoli związków zawodowych!”. Do pana Piotra trafi książka Alejandro Chafuena „Wiara i wolność” (Wydawnictwo Arwil).

Dziękujemy obu Autorom za udział w konkursie i jednocześnie zachęcamy do dalszej współpracy z naszym portalem.

narodziny_i_upadekJednocześnie informujemy, że w ciągu kilku dni ogłoszony zostanie nowy konkurs na najciekawszy artykuł nawiązujący do tematyki 20-lecia III RP. Na nagrody składać się będą cenne książki ufundowane przez Wydawnictwo Wektory, a wśród nich m.in. bestseller, „Narodziny i upadek rewolucji komunistycznej” Warrena H. Carrolla (wydana w 2008 roku, stron 750).

Szczegóły nowego konkursu wkrótce znajdą się na naszym portalu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *