Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Konkurs rozstrzygnięty! Wkrótce nowy!

Ogłoszony miesiąc temu konkurs na artykuł o temacie: „1 maja – święto dumy czy zdrady narodowej?” zakończył się i został rozstrzygnięty.

Zwycięzcą został pan Wojciech Dudziak, za tekst „Kształt Unii zależy od nas”. Otrzyma on książkę prof. Michała Wojciechowskiego „Moralna wyższość wolnej gospodarki” (Wydawnictwo PROHIBITA).

Drugą nagrodę zdobył pan Piotr Korzeniowski za artykuł „1 Maja – dzień ukrócenia samowoli związków zawodowych!”. Do pana Piotra trafi książka Alejandro Chafuena „Wiara i wolność” (Wydawnictwo Arwil).

Dziękujemy obu Autorom za udział w konkursie i jednocześnie zachęcamy do dalszej współpracy z naszym portalem.

narodziny_i_upadekJednocześnie informujemy, że w ciągu kilku dni ogłoszony zostanie nowy konkurs na najciekawszy artykuł nawiązujący do tematyki 20-lecia III RP. Na nagrody składać się będą cenne książki ufundowane przez Wydawnictwo Wektory, a wśród nich m.in. bestseller, „Narodziny i upadek rewolucji komunistycznej” Warrena H. Carrolla (wydana w 2008 roku, stron 750).

Szczegóły nowego konkursu wkrótce znajdą się na naszym portalu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *