Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Korupcja – przyczyny moralne i gospodarcze skutki

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wykładu z cyklu PAFERE Liberty Weekend, Czeszów 2011. Tomasz Tokarski z Fundacji PAFERE, współpracownik portalu Prokapitalizm.pl, w swoim wystąpieniu przeanalizował przyczyny oraz moralne i gospodarcze skutki korupcji. Wykład miał miejsce 22 października 2011 roku.3 Responses to Korupcja – przyczyny moralne i gospodarcze skutki

  1. Marko napisał(a):

    Brawa dla pana Tokarskiego za to ze pokazal jedna z najwiekszych chorob panstwa politycznego. Jednoczesnie wystapienie to potwierdzilo tezy ksiedza, ze warunkiem koniecznym jest 100 % morlanosc uczestnikow rynku co jest najzwyczajniej nieralne.Przy okazji czy ktos z PAFERE moglby powiedziec jakie sukcesy odniosla ta organizacja w czasie swojego istnienia (prosze o wyliczenie najwazniejszych 5) i jakie ma rozwiazania na to aby zmienic realnie oblicze panstwa oraz zapewnic jego czystosc i stabilnosc. Ps. prosze nie odsylac na hasla na stronie internetowej organzacji.

  2. Grześ napisał(a):

    UWAGA!!wirus Marko atakuje!!!

  3. Marko napisał(a):

    Pozyteczny idiota czy oplacony agnecik dorabiajacy na wczesnej emeryturce pan G.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *