USA i Rosja kontra Chiny? Polska w roli dywersanta

Możliwe, że swobodna ręka Moskwy na Ukrainie to kwestia czasu i kolejnych spotkań, a wtedy siłą rzeczy pojawi się pytanie o wiarygodność amerykańskich gwarancji dla Polski Czytaj więcej »

 

Korupcja – przyczyny moralne i gospodarcze skutki

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego wykładu z cyklu PAFERE Liberty Weekend, Czeszów 2011. Tomasz Tokarski z Fundacji PAFERE, współpracownik portalu Prokapitalizm.pl, w swoim wystąpieniu przeanalizował przyczyny oraz moralne i gospodarcze skutki korupcji. Wykład miał miejsce 22 października 2011 roku.3 Responses to Korupcja – przyczyny moralne i gospodarcze skutki

  1. Marko napisał(a):

    Brawa dla pana Tokarskiego za to ze pokazal jedna z najwiekszych chorob panstwa politycznego. Jednoczesnie wystapienie to potwierdzilo tezy ksiedza, ze warunkiem koniecznym jest 100 % morlanosc uczestnikow rynku co jest najzwyczajniej nieralne.Przy okazji czy ktos z PAFERE moglby powiedziec jakie sukcesy odniosla ta organizacja w czasie swojego istnienia (prosze o wyliczenie najwazniejszych 5) i jakie ma rozwiazania na to aby zmienic realnie oblicze panstwa oraz zapewnic jego czystosc i stabilnosc. Ps. prosze nie odsylac na hasla na stronie internetowej organzacji.

  2. Grześ napisał(a):

    UWAGA!!wirus Marko atakuje!!!

  3. Marko napisał(a):

    Pozyteczny idiota czy oplacony agnecik dorabiajacy na wczesnej emeryturce pan G.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *