W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Korwin-Mikke nie jest kandydatem UPR na prezydenta

Z nasze poczty…

„Rada Główna Unii Polityki Realnej nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie wyborów prezydenckich. Medialną informację, jakoby Janusz Korwin-Mikke kandydował z ramienia UPR, traktujemy jako dziennikarski żart.

Nikt z portalu tvp.info, który podał informacje o starcie JKM z ramienia UPR, nie kontaktował się z biurem prasowym partii ani z przedstawicielami władz. Z prośbą o wyjaśnienia zwrócimy się do osoby odpowiedzialnej za umieszczenie tej nieprawdziwej informacji.

„Janusz Korwin-Mikke od października ubiegłego roku nie jest członkiem Unii Polityki Realnej. Rada Główna UPR, organ statutowy partii władny podejmować decyzje o udzieleniu poparcia kandydatom na urząd prezydenta RP, nie zajęła dotychczas żadnego stanowiska w sprawie najbliższej elekcji prezydenckiej” – komentuje Paweł Chojecki, rzecznik prasowy UPR.”

PS


4 Responses to Korwin-Mikke nie jest kandydatem UPR na prezydenta

 1. wiktor lat 17 napisał(a):

  Zachowanie JKM pozostawię bez komentarza.

 2. Cerber napisał(a):

  Przecież konwent wrocławski wybrał JKM na kandydata do urzędu prezydenckiego!!! O ile wiem, nikt jeszcze tej kandydatury nie wycofał (tak!), więc to nie jest „dziennikarski żart”. Ponadto, jacy dziennikarze zainteresowani są gryzieniem się dwóch kanap? 😉

 3. mieszkający w PL napisał(a):

  Pytanie do UPR (zreformowanego). Czy waszym kandydatem na Prezydenta jest Obecny prezydent Prof. Lech Kaczyński? Proszę o zwiezłą i konkretną odpowiedź. Taką jaka jest zalecana przez bilię – Tak czy Nie?
  Po drugie jest faktem, ze wriocławski konwent zdecydował, że JKM bedzie kandydował na Prezydenta z poparciem UPRu!

 4. mieszkający w PL napisał(a):

  a na kogo mam głosować? Może na Pana Profesora Lecha Kaczyńskiego..?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *