Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Korwin-Mikke nie jest kandydatem UPR na prezydenta

Z nasze poczty…

„Rada Główna Unii Polityki Realnej nie podjęła jeszcze żadnej decyzji w sprawie wyborów prezydenckich. Medialną informację, jakoby Janusz Korwin-Mikke kandydował z ramienia UPR, traktujemy jako dziennikarski żart.

Nikt z portalu tvp.info, który podał informacje o starcie JKM z ramienia UPR, nie kontaktował się z biurem prasowym partii ani z przedstawicielami władz. Z prośbą o wyjaśnienia zwrócimy się do osoby odpowiedzialnej za umieszczenie tej nieprawdziwej informacji.

„Janusz Korwin-Mikke od października ubiegłego roku nie jest członkiem Unii Polityki Realnej. Rada Główna UPR, organ statutowy partii władny podejmować decyzje o udzieleniu poparcia kandydatom na urząd prezydenta RP, nie zajęła dotychczas żadnego stanowiska w sprawie najbliższej elekcji prezydenckiej” – komentuje Paweł Chojecki, rzecznik prasowy UPR.”

PS


4 Responses to Korwin-Mikke nie jest kandydatem UPR na prezydenta

 1. wiktor lat 17 napisał(a):

  Zachowanie JKM pozostawię bez komentarza.

 2. Cerber napisał(a):

  Przecież konwent wrocławski wybrał JKM na kandydata do urzędu prezydenckiego!!! O ile wiem, nikt jeszcze tej kandydatury nie wycofał (tak!), więc to nie jest „dziennikarski żart”. Ponadto, jacy dziennikarze zainteresowani są gryzieniem się dwóch kanap? 😉

 3. mieszkający w PL napisał(a):

  Pytanie do UPR (zreformowanego). Czy waszym kandydatem na Prezydenta jest Obecny prezydent Prof. Lech Kaczyński? Proszę o zwiezłą i konkretną odpowiedź. Taką jaka jest zalecana przez bilię – Tak czy Nie?
  Po drugie jest faktem, ze wriocławski konwent zdecydował, że JKM bedzie kandydował na Prezydenta z poparciem UPRu!

 4. mieszkający w PL napisał(a):

  a na kogo mam głosować? Może na Pana Profesora Lecha Kaczyńskiego..?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *