Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Korwin-Mikke z poparciem działaczy SD

Z naszej poczty…
Z Biura Prasowego Sztabu Wyborczego Janusza Korwin-Mikke otrzymaliśmy poniższą informację…

„W trakcie czwartkowej konferencji prasowej w Poznaniu, Janusz Korwin-Mikke, kandydat na prezydenta RP, otrzymał poparcie wielkopolskiego oddziału Stronnictwa Demokratycznego.

„To dzięki SD możliwy był start i rozwój naszej gospodarki w ramach wolnego rynku. Naszym zdaniem, kandydatem zbliżonym swoim programem do poglądów reprezentowanych przez SD – jest przedstawiciel partii Wolność i Praworządność, Janusz Korwin-Mikke.” – powiedział Władysław Reichelt, członek wielkopolskich władz partii, poseł na Sejm I kadencji.

Grupa działaczy popierających Korwin-Mikkego nie uznaje przywództwa Pawła Piskorskiego, a także nie popiera kandydatury Andrzeja Olechowskiego. Przypomnijmy, że w Stronnictwie od kilku miesięcy trwa spór między grupą starszych działaczy, a osobami skupionymi wokół osoby Pawła Piskorskiego.

„Ostatnie zawirowania wokół naszej partii, spowodowane działaniem grupy nowo nabytych działaczy pod kierunkiem Pawła P. są rozpatrywane przez sąd. Zdecydowanie odcinamy się od popierania kandydatury Andrzeja Olechowskiego.” – kończy oświadczenie Reichelt.”

P.


3 Responses to Korwin-Mikke z poparciem działaczy SD

 1. RadzisławRranczak napisał(a):

  no ładnie,

  a Popiela, chciał majtki za Giertychem nosić

  i był z tego DUMNY !

 2. kamil napisał(a):

  może generałowie razwiedki ulitują się nad narodem Polskim i zrobią przewrót ala Pinochet? Pobożne życzenia…

 3. Grześ napisał(a):

  Może Wielkopolska UPR się wreszcie opowie czy popiera JKM na prezydenta RP? Wstyd,że naśladuje kolegów z SD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *