Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Korwin-Mikke zaczyna montować uniosceptyczną koalicję

Janusz Korwin-Mikke, lider Kongresu Nowej Prawicy nie marnuje czasu po wyborach. Dziś, w siedzibie KNP, spotkał się z przedstawicielami czeskiej Partii Wolnych Obywateli. Europosłem tego ugrupowania został m.in. Petr Mach, były doradca prezydenta Vaclava Klausa, który w 2010 roku gościł w Polsce na zaproszenie Fundacji PAFERE.


mach_petr

Petr Mach podczas PAFERE Liberty Weekend - Kraków 2010 (foto. pafere.org)


5 Responses to Korwin-Mikke zaczyna montować uniosceptyczną koalicję

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  JKM jest bardzo aktywny i samodzielny.
  I nie potrzebuje wytycznych starszych i mądrzejszych.

 2. biało gwardyjec napisał(a):

  Do czego to dochodzi konserwatysta, monarchista w socjalistycznym parlamencie EuroSocjalDemoRepubliki: http://www.legitymizm.org/aktualnosci-gratulacje-dla-posla-elekta
  http://www.legitymizm.org/aktualnosci-gratulacje-robert-jaroslaw-iwaszkiewicz
  Ciekawe czy wytrzyma jako ideowiec czy sprzeda swoje poglądy czy może masoni albo „SS” znajdą na niego haki, jak również na innych mandatowców z KNP w PE, z JKM na czele? Oj będzie się działo!

 3. UnterHuman napisał(a):

  Przebywając w takim zepsutym towarzystwie można zwariować i poddać się wpływom motłochu. Mikke dobrze robi, że już teraz stara zmontować drużynę, która będzie się nawzajem pilnować. A my musimy pilnować ich i dodawać im otuchy oraz sił.

 4. Bardzo efektywny tekst, zalecam ludziom

  my web blog czyszczenie zbiorników

 5. Armagedon napisał(a):

  Jednak znaleźli na JKM HAKI obyczajowo-moralno-rodzinne. Niestety! Chyba powinien usiąść do rozmów z Braunem, Kowalskim, Wilkiem, zresztą oni wszyscy powinni ze sobą porozmawiać i wskazać jednego do kandydowania. Próżno marzyć o tem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *