Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Korwin-Mikke zaczyna montować uniosceptyczną koalicję

Janusz Korwin-Mikke, lider Kongresu Nowej Prawicy nie marnuje czasu po wyborach. Dziś, w siedzibie KNP, spotkał się z przedstawicielami czeskiej Partii Wolnych Obywateli. Europosłem tego ugrupowania został m.in. Petr Mach, były doradca prezydenta Vaclava Klausa, który w 2010 roku gościł w Polsce na zaproszenie Fundacji PAFERE.


mach_petr

Petr Mach podczas PAFERE Liberty Weekend - Kraków 2010 (foto. pafere.org)


5 Responses to Korwin-Mikke zaczyna montować uniosceptyczną koalicję

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  JKM jest bardzo aktywny i samodzielny.
  I nie potrzebuje wytycznych starszych i mądrzejszych.

 2. biało gwardyjec napisał(a):

  Do czego to dochodzi konserwatysta, monarchista w socjalistycznym parlamencie EuroSocjalDemoRepubliki: http://www.legitymizm.org/aktualnosci-gratulacje-dla-posla-elekta
  http://www.legitymizm.org/aktualnosci-gratulacje-robert-jaroslaw-iwaszkiewicz
  Ciekawe czy wytrzyma jako ideowiec czy sprzeda swoje poglądy czy może masoni albo „SS” znajdą na niego haki, jak również na innych mandatowców z KNP w PE, z JKM na czele? Oj będzie się działo!

 3. UnterHuman napisał(a):

  Przebywając w takim zepsutym towarzystwie można zwariować i poddać się wpływom motłochu. Mikke dobrze robi, że już teraz stara zmontować drużynę, która będzie się nawzajem pilnować. A my musimy pilnować ich i dodawać im otuchy oraz sił.

 4. Bardzo efektywny tekst, zalecam ludziom

  my web blog czyszczenie zbiorników

 5. Armagedon napisał(a):

  Jednak znaleźli na JKM HAKI obyczajowo-moralno-rodzinne. Niestety! Chyba powinien usiąść do rozmów z Braunem, Kowalskim, Wilkiem, zresztą oni wszyscy powinni ze sobą porozmawiać i wskazać jednego do kandydowania. Próżno marzyć o tem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *