Czy Zulusi uratują RPA przed katastrofą?

Czy antysocjalistyczne nastawienie zuluskich przywódców będzie w stanie zablokować szykowany przez lewicę demontaż południowoafrykańskiego państwa? Czytaj więcej »

 

Korwin wsadza Kaczyńskiego i Szydło do więzienia

Janusz Korwin-Mikke, lider Partii Korwin, w wywiadzie udzielonym portalowi Fakt24.pl oskarża prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premier Beatę Szydło o łamanie prawa w związku z nieopublikowanie wyroku Trybunału Konstytucyjnego.


Według Korwin-Mikkego oboje powinni otrzymać wyroki po co najmniej 10 lat. Dodaje, że postawili się oni ponad prawem. "Niezastosowanie się do wyroku Trybunału musi zostać surowo ukarane" - uważa Korwin-Mikke.

W dalszej części wywiadu lider Partii Korwin twierdzi, że PiS zmierza do utworzenia państwa faszystowskiego, wzorowanego na sanacyjnej II RP - a Piłsudski to według Korwina - faszysta. Jednak - zdaniem JKM - "(...) faszysta to żadna obelga. Wolę faszystę od socjalisty. Faszysta to socjalista, który zmądrzał i nie walczy już z rodziną. To problem z 1926 roku, z czasów zamachu majowego. Jeden z naszych poetów, zapytany co sądzi o zamachu majowym powiedział: >>Grupa bandytów napadła na szpital wariatów<<. Mamy tutaj bandytów z PIS-u, którzy napadli na szpital wariatów. Tylko ten szpital wariatów, to banda złodziei. Mam nadzieję, że stanie się to, co podczas Rewolucji Francuskiej, kiedy Jakobini wyrżnęli zdemoralizowaną arystokrację, a później przyszedł Napoleon i wyrżnął Jakobinów. Ludzie na razie czekają, aż PiS powkłada do kryminału tych z PO, a potem to ludzie wezmą się za PiS".

S


One Response to Korwin wsadza Kaczyńskiego i Szydło do więzienia

  1. Sceptissimus napisał(a):

    „Ludzie” się za nic nie wezmą, bo „ludzie” są na to za głupi.
    Historia Polski dowodzi tej prawdy jednoznacznie, a Korwin swoim czczym gadaniem egzemplarycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *