Czy powstanie najbezpieczniejszy bank świata?

W USA podejmowana jest próba utworzenia banku, który wszystkie depozyty przekazywałby do Fed na niskooprocentowane konta dla banków komercyjnych Czytaj więcej »

 

Krótki komentarz do sondaży

W mediach właśnie pojawiły się pierwsze sondaże dające zwycięstwo Andrzejowi Dudzie. Wysłuchałem przemówienia zarówno Bronisława Komorowskiego jak i prawdopodobnego prezydenta – elekta Andrzeja Dudy.

Kandydat PiS dziękował wyborcom innych kandydatów. To miło z jego strony zwłaszcza, że i ja się do nich zaliczam. Ale pozwolę sobie wprowadzić małe sprostowanie – tak, w drugiej turze wyborów postawiłem „krzyżyk” przy nazwisku Andrzeja Dudy. Ale nie dlatego, że mnie przekonał do swojej kandydatury, swojego programu. Przekonał mnie, że Komorowski jest gorszym wyborem. Co zresztą nie było trudne, biorąc pod uwagę kampanię Bronisława Komorowskiego i jego dokonania. Zresztą – nie wykorzystał wszystkich możliwych okazji, co też o nim świadczy.

Także, Panie Andrzeju Duda, głosowałem głównie przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu. I pewnie nie tylko ja. Radzę o tym pamiętać.

Michał Nawrocki

Fot.: internet


2 Responses to Krótki komentarz do sondaży

  1. Sceptissimus napisał(a):

    „Tak że”

  2. Logik napisał(a):

    I jakie znaczenie bedzie mial wybor innego kandydata na prezydenta. Co sie po nim oczekuje? Jakie mozliwosci ma prezydent Polski?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *