Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Krystyna Pawłowicz: Polacy chorym narodem?

Krystyna Pawłowicz, posłanka PiS, w szczerej i kontrowersyjnej rozmowie z Marcinem Rolą. Bez kłamstw, głupiego zaczepiania, idiotycznej poprawności politycznej. Tematy: Polska, System, Bronisław Komorowski, Ewa Kopacz, Jarosław Kaczyński, Janusz Korwin-Mikke, Prawica, Lewica, Unia Europejska, Traktat Lizboński, Wybory Samorządowe 2014, Andrzej Duda, Prawo i Sprawiedliwość, Platforma Obywatelska, Lech Kaczyński, Smoleńsk....i wiele wiele więcej.


Rozmawia Marcin Rola.


One Response to Krystyna Pawłowicz: Polacy chorym narodem?

  1. Zbig Grun napisał(a):

    Cyt:”Matrix -system zbiorowej iluzji – wirtualnej rzeczywistości”. Jeżeli po wejściu okrągłostołowej III RP do UE NATURALNYMI partiami politycznymi obejmującymi wszystkich bez wyjątku obywateli są legalnie :1/ partia euroentuzjastów 2/partia eurosceptyków ,1/2 pół partia ani euroentuzjastów ani eurosceptyków (neutralna) – to po co potrzebna jest komukolwiek … przynależność do :PO ,PiS,PSL,SLD itp jako partii wirtualnych = matrix ?? nikomu nieznanych w UE? Uczestnicząc w matrixie … dajesz dowód ignorancji politycznej ? W UE przynależność partyjna jest dla każdego bez wyjątku koniecznością polityczną Narodową obywatelską ponieważ w UE są tylko 2 partie polityczne naturalne i pół (1/2) partia polityczna (neutralna) czyli partie Kapitalistyczne.
    Zbig Grun
    Lubię to! ·

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *