NIK się niepokoi: Innowacje na koszt podatnika na razie nie wychodzą

Potoczne myślenie o innowacji sprowadza się często do utożsamienia jej z odkryciem zupełnie nowego produktu Czytaj więcej »

 

Krzysztof Zawitkowski o ustawie 447: Polski rząd zachowuje się dziecinne

Krzysztof Zawitkowski, działacz polonijny z USA, w wywiadzie dla Radia Wnet, wyraża swoje krytyczne zdanie na temat przyjętej przez Kongres USA ustawy umożliwiającej wysuwanie roszczeń żydowskich wobec Polski.

Jeśli ta ustawa wejdzie w życie, jeśli prezydent Trump ją podpisze, wówczas Polska będzie musiała przez sto lat płacić żydom haracz w wysokości 1 mld dolarów rocznie - twierdzi Zawitkowski. "To, co robi rząd w Warszawie to dziecinada. Nie ma poważnego stanowiska polskiego rządu w tej sprawie. Tymczasem Ameryka może na nas wywierać wielką presję" - uważa Zawitkowski.

Oto cały wywiad z Krzysztofem Zawitkowskim.


One Response to Krzysztof Zawitkowski o ustawie 447: Polski rząd zachowuje się dziecinne

  1. Maciej Dybowski napisał(a):

    Artykuł pana Mariana Miaszalskiego, który dokładnie opisuje istotę problemu z amerykańskimi ustawami 1226 i 447 – http://marianmiszalski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=579&Itemid=1, ale czy ktokolwiek z Polaków i polityków w Polsce jest w stanie zrozumieć tak łopatologiczne i proste tłumaczenie? Mam wielkie wątpliwości. Świadczy o tym reakcja polityków tak z rządu, jaki i z opozycji oraz związanych z nimi i współpracującymi mediami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *