Smog-Stop, Socjalizm-Start!

Niewykluczone, że na naszych oczach rozgrywać się właśnie zaczyna jeden z największych, w ostatnich latach, przekrętów dokonanych na pieniądzach podatników. Chodzi o rządowy program Czyste Powietrze Czytaj więcej »

 

Ks. Isakowicz-Zaleski: Lech Kaczyński powinien spocząć w Warszawie

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, które odbyło się 15 kwietnia 2011 roku w parafii św. Alberta w Piotrkowie Trybunalskim. Organizatorami spotkania byli m.in. ks. proboszcz Remigiusz Wysocki oraz p. Jacek Klecel ze Stowarzyszenia „Piotrkowianie”.

Spotkanie poświęcone było m.in. promocji najnowszej książki księdza – „Ludzie dobrzy jak chleb”. Nie zabrakło jednak odniesień do bieżących wydarzeń w kraju. Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski odpowiadał na pytania o swoją współpracę z Wydawnictwem ZNAK, odniósł się także do działalności Jana Tomasza Grossa. Gość parafii św. Alberta mówił również o „Gazecie Wyborczej”, księdzu Kazimierzu Sowie i agencie Tomaszu Turowskim. Uzasadniał również dlaczego Lech Kaczyński nie powinien zostać pochowany na Wawelu.

Zapraszamy do TV PROKAPA na wideo relację ze spotkania z ks. Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim. Przepraszamy jednocześnie za nie najlepszą jakość dźwięku.

Relację przygotował Paweł Sztąberek; montaż – Iwona Sztąberek; foto. Sergiusz Stachaczyk

Okładka najnowszej książki ks. Isakowicza-Zaleskiego…
One Response to Ks. Isakowicz-Zaleski: Lech Kaczyński powinien spocząć w Warszawie

  1. […] arcybiskupa pojawiałoby się więcej. Zresztą zaczęły się pojawiać… Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski przytacza w książce „Księża wobec bezpieki”, iż w swoich badaniach trafił na sprawę […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *