Fabryki – jak to się zaczęło?

Są wszędzie i długo jeszcze będą. Dzięki nim powstał i trwa kapitalizm. Historia fabryk jest krótka, ale tak frapująca, że nic tylko ją zgłębiać Czytaj więcej »

 

Ks. Sirico na Allegro!

„Religia, wolność, przedsiębiorczość” to książka autorstwa ks. Roberta A. Sirico, szefa Instytutu Actona z USA, która ukazała się na polskim rynku kilka lat temu. Książka zawiera kilka znakomitych wolnościowych esejów księdza, poświęconych tematyce zawartej w jej tytule.

Ksiądz Sirico gościł niedawno w Krakowie, gdzie prowadził konferencję na temat państwa opiekuńczego. Książka „Religia, wolność, przedsiębiorczość” również gościła podczas tej konferencji. Ponieważ nie wszyscy mogli do Krakowa przyjechać, Fundacja PAFERE stworzyła możliwość nabycia książki wraz z autografem autora. Ponieważ – jak informuje nasz portal Paweł Toboła-Pertkiewicz, wiceprezes Fundacji – nakład jest już praktycznie na wyczerpaniu, ostatnie egzemplarze książki wystawione zostały na aukcji w serwisie Allegro.pl. „Zapraszamy do udziału w tej aukcji. Dochód z niej w całości przeznaczony zostanie na działalność PAFERE” – mówi Toboła-Pertkiewicz.

Jeśli ktoś z czytelników Prokapitalizm.pl chciałby wziąć udział w aukcji na Allegro.pl – podajemy link, pod którym się ona odbywa…

Ks. Sirico na Allegro.pl…


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *