Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Ks. Stanisław Małkowski: Nasze życie, wolność i własność są zagrożone!

Zobacz fragment przemówienia ks. Stanisława Małkowskiego jakie wygłosił podczas 4 rocznicy katastrofy smoleńskiej, w Warszawie. O "Donku Usypiaczu", który nas okrada...
2 Responses to Ks. Stanisław Małkowski: Nasze życie, wolność i własność są zagrożone!

  1. łepek napisał(a):

    Kardynał albo inny biskup znowu zakaże wypowiedzi publicznych księdzu Małkowskiemu w ramach kościelnych kodeksów i ślubów posłuszeństwa hierarchicznej władzy zwierzchniej, a że często ci różni biskupi i kardynałowie mówią głupoty i wbrew nauce Jezusa oraz opartej na niej dobru podległemu im ludowi, to już inna historia. Wielu księży bierze przykład z tych różnych dziwnych biskupów i mąci w głowach i duszach swoich owieczek. Potrzeba nam więcej takich księży jak ksiądz Małkowski czy biskup Dydycz. Należy się modlić o nich i za nich. Wielu jest księży, którzy utracili wiarę i zagubili powołanie, oni potrzebują naszej, świeckich pomocy przez modlitwę, umartwienia, post i rozmowę, szczerą, otwartą i trudną rozmowę. Pozdrowionka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *