Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Ks. Stanisław Małkowski: Nasze życie, wolność i własność są zagrożone!

Zobacz fragment przemówienia ks. Stanisława Małkowskiego jakie wygłosił podczas 4 rocznicy katastrofy smoleńskiej, w Warszawie. O "Donku Usypiaczu", który nas okrada...
2 Responses to Ks. Stanisław Małkowski: Nasze życie, wolność i własność są zagrożone!

  1. łepek napisał(a):

    Kardynał albo inny biskup znowu zakaże wypowiedzi publicznych księdzu Małkowskiemu w ramach kościelnych kodeksów i ślubów posłuszeństwa hierarchicznej władzy zwierzchniej, a że często ci różni biskupi i kardynałowie mówią głupoty i wbrew nauce Jezusa oraz opartej na niej dobru podległemu im ludowi, to już inna historia. Wielu księży bierze przykład z tych różnych dziwnych biskupów i mąci w głowach i duszach swoich owieczek. Potrzeba nam więcej takich księży jak ksiądz Małkowski czy biskup Dydycz. Należy się modlić o nich i za nich. Wielu jest księży, którzy utracili wiarę i zagubili powołanie, oni potrzebują naszej, świeckich pomocy przez modlitwę, umartwienia, post i rozmowę, szczerą, otwartą i trudną rozmowę. Pozdrowionka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *