Trójmorze, żydzi i teoria spiskowa…

Koncepcja, która jest obecnie forsowana powstała w Departamencie Obrony USA po inwazji Rosji na Ukrainę i jest w interesie zarówno Polski i USA oraz bezpieczeństwa światowego Czytaj więcej »

 

Kto rozwiał marzenia Tuska o szefowaniu Komisji Europejskiej?

Ciekawą odpowiedź na to pytanie podsuwa na swoim blogu dwagrosze.com, Cynik9. Zauważa on mianowicie, że decyzja Donalda Tuska o rezygnacji z ubiegania się o unijne stanowiska zbiegła się dziwnie z zakończeniem obrad Klubu Bilderberg, który w dniach 6 – 9 czerwca obradował w Londynie.Jedynym – jak podawały niektóre media – Polakiem (zresztą czy na pewno Polakiem?) był minister finansów rządu III RO, Jacek Vincent ksywka Rostowski. Cynik9 nie wyklucza, że to on przywiózł Tuskowi nowinę, żeby ten przestał się zachłystywać perspektywą wielkiej kariery w brukselskich pałacach. Tusk oświadczył zaraz potem, że nadal pragnie być premierem Polski i że wybiera służbę tu, a rezygnuje ze służby w Brukseli.

Donald Tusk raz już „podejmował decyzję” o rezygnacji. W 2010 roku chodziło o rezygnację z walki o fotel prezydencki. Wówczas pomysł ten wyperswadowała mu ponoć Angela Merkel, widząc najwidoczniej, że więcej z niego wyciśnie, gdy ten będzie premierem. Choćby i malowanym, ale jednak…

„Czyżby minister Rostowski miał podobną siłę perswazji co pani Angela?” – pyta Cynik9. I dodaje: „Nie jest to wcale wykluczone. Nic zresztą nie jest wykluczone kiedy obraduje klub Bilderberg, z alumnami Goldmana w roli głównej. W szczególności nie są wykluczone przyspieszone wybory parlamentarne gdziekolwiek i kogokolwiek.  A jeszcze mniej wykluczone są wybory nieparlamentarne, czyli wyciąganie z kapelusza bez żadnych wyborów przywiezionych w walizkach funkcjonariuszy awaryjnych w rodzaju M. Montiego w Italii”.

Cóż, pozostaje zatem czekać na dalszy rozwój wypadków… Póki co, nasz trampkarz z Gdańska właśnie uległ wypadkowi… Skręcił ponoć nóżkę, co rzecznik rządu, Paweł Graś skomentował: „Nie wygląda to dobrze”. Zapewne Graś ma rację. Dobrze to na pewno nie wygląda…

P


2 Responses to Kto rozwiał marzenia Tuska o szefowaniu Komisji Europejskiej?

  1. Marko napisał(a):

    Ponoc nie ma Ligi Oszustow. A tu mamy pelna informacje o niej. Nie ma zadnych spiskow, nie zadnych decyzji o nikim i niczym, nikt swiatem nie kreci sa tylko nieudolne rzady wybranych prze lud malych kretaczy jak Tuskomatol czy Ferkel a gosc Marko ma urojenia od picia nieprzegotowanego mleka. Moze w koncu obrac jednak jedna linie i zaakceptowac fakty?

  2. przecież na tej stronie napisał(a):

    Przecież na tej stronie i nie tylko, na podobnych również opisywane jest powiązanie służb specjalnych, biurokracji, masonerii, żydokomuny, biznesów ponadpaństwowych i międzynarodowych, polityków oraz mediów we wspólnym ogołacaniu z BOGACTWA i WOLNOŚCI zwykłych, prostych i szarych jednostek zwanych narodami albo społeczeństwami albo obywatelami p.Marko. Ty to nazywasz Liga Oszustów – można i tak. Co nie zmienia faktu, że te powyżej wymienione środowiska polityczno-gospodarcze i często rodzinne i towarzyskie czasem ze sobą walczą albo współpracują w zdobywaniu i umacnianiu swojej władzy i zawłaszczaniu wszelkich dóbr, a najbardziej informacji i surowców, szczególnie energetycznych. To się nazywa polityka. Czy tego chcesz czy nie ale przed tym faktem nie ma innego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *