Kolejnych 5 lat okupacji

Kilka słów o wynikach wyborów. Pierwsze, co się nasuwa to potwierdzenie reguły, że ludzie z wielką rozkoszą oddają głos na swoich własnych ciemiężycieli Czytaj więcej »

 

Leppera zamordowano! Czy jest nowy film z katastrofy smoleńskiej?

Zbigniew Stonoga nadal podgrzewa atmosferę. Poinformował na swoim profilu na Facebooku, że ma dowody na to, iż samobójstwo Andrzeja Leppera zostało sfingowane. Według Stonogi Lepper umierał świadomie i bardzo się bał.


Wskazują na to liczne ślady zewnętrzne jak i wewnętrzne. "Super Express" podaje dziś, powołując się na profil Stonogi na FB, że "w ciele Leppera odkryto ślady substancji zwiotczającej mięśnie, a bruzda na szyi polityka została... <<poprawiona>>". Dalej czytamy: "Komu mogło zależeć na śmierci przywódcy Samoobrony, który w tamtym okresie miał poważne problemy finansowe? Lepper na trzy dni przed śmiercią miał dostać od białoruskiego dyplomaty kasetę VHS z nagraniem ze Smoleńska. - Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem - aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej - pisze Stonoga. Według relacji biznesmena Lepper chciał tę kasetę pokazać Jarosławowi Kaczyńskiemu".

Stonoga zapowiada, że będzie się domagał ujawnienia nagrania z sekcji zwłok Leppera, ale przewiduje jednocześnie jaka będzie odpowiedź prokuratury: "plik został uszkodzony podczas śledztwa lub sekcji nie utrwalano".

S


One Response to Leppera zamordowano! Czy jest nowy film z katastrofy smoleńskiej?

  1. Logik napisał(a):

    Pan Andrzej sam zapowiadal ze zniknie. To oznacza ze dostal inne miejsce w hierarchi freemasonow i gdzies wypelnia juz nowe zadanie. Wspomnienie o smolenskiej historyjce kaze przypuszczac ze jedno z drugim sie laczy. w jaki sposob? a moze oni np. sa teraz na Krymie jako gubernatorzy nowej rzeczywistosci. Logika jest w kazdym razie taka ze nowy twor potrzebuje sternikow a ci z samolotu i pan Andrzej przeszli solidny chrzest w polskim piekielku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *