W Polsce już 3 mln Ukraińców, a w Kijowie banderyzm kwitnie w najlepsze

14.października 2018r. w Kijowie odbył się kolejny masowy marsz ku czci Polakobójców spod znaku UPA i OUN Czytaj więcej »

 

Lewacy dostają kopy od tych, których chcieli bronić

I znów Szwecja… Lewackie organizacje w Szwecji popierające tzw. multikulturalizm mocno angażują się w obronę wszystkiego, co uderza w podstawy zachodniej cywilizacji. W tym również w obronę praw mniejszości (na razie jeszcze mniejszości!) muzułmańskiej. Nie zawsze jednak wychodzi im to tak jakby chcieli.
Na filmie, który prezentujemy poniżej widać, że nie wszyscy islamiści potrzebują ich pomocy. Przedstawiciele szwedzkiej Antify, którzy pojawili się na wiecu islamistów, by wyrazić dla nich swoje poparcie, zostali z niego, delikatnie mówiąc, wykopani. Możemy być jednak pewni, że pewnie nie raz będą jeszcze wracać. W końcu nie na darmo wymyślono kiedyś określenie „syndrom sztokholmski”…


5 Responses to Lewacy dostają kopy od tych, których chcieli bronić

 1. o szok! napisał(a):

  nie wiedziałem, że w Szwecji też mają takie bloki jak u nas budowali za PRLu…

 2. Paweł napisał(a):

  Tak, zupełnie jak na moim osiedlu… 🙂

 3. StG44 napisał(a):

  Do komunistycznego trolla Marko, który parę dni temu zachwycał się na tym portalu szwecjalizmem: i co naiwny trollu komunistyczny? Twoi ideowi koledzy dostali kopa od muzułmanów.

 4. Marko napisał(a):

  Glupku StG44 (wyjatkowo prymitywne oznaczenie agenckie) masz nie tylko problem z mysleniem ale tez ze wzrokiem. Czterech twoich kolesi z agentury przebranych w przyglupawe maski (typowe dla tego srodowiska) poszlo zrobic zadyme, filmowana oczywiscie przez odpwiednie sluzby, a kiedy dostalo pare kopniakow ucieklo do domu. I z takiej prymytywnej propagandy agent -prymityw chce ludziom zrobic wode z mozgu.

 5. StG44 napisał(a):

  @Marko: głupek to cię porobił, komuszy bucu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *