Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Lewicowy bankrut

Lewicowy przedsiębiorca zbankrutował. I dobrze, jak ktoś głupi to sam sobie winien można powiedzieć. Teraz magazyn Fobres robi z nim okładkową rozmowę.
Co w niej można wyczytać? Pomieszanie z poplątaniem. Z jednej strony Morten Lund krytykuje FED mówiąc: „Fed drukuje teraz mnóstwo pieniędzy. To musi się skończyć wysoką inflacją, zjadającą inwestycje w amerykański pieniądz. Ratowanie banków i przemysłu może kosztować ekonomie i narody bardzo dużo”, żeby po chwili dodać, że „Nie powiem jednak, że nie trzeba dotować przemysłu samochodowego, bo bez akcji ratunkowej padłoby wiele przedsiębiorstw, a bezrobocie zgasiłoby popyt i pogrążyło gospodarkę”.
Całość tej mimo wszystko interesującej rozmowy przeczytać można na stronie magazynu Forbes:
PTP

2 Responses to Lewicowy bankrut

  1. członek napisał(a):

    Jak większość mających wpływ na ekonomię i politkę ludzi i ten jest schizofrenią, paranoją czyli szalonym lewactwem. Niestety tego pokroju ludzie mają wpływ bo wywindowała ich do władzy tłuszcza, demokratyczna czerń. I tak długo będzie toto lewicowe zaburzenie truło państwa i narody.

  2. bum napisał(a):

    Ciekawy człowiek, wygląda na pełnego energii idealnego biznesmena, trochę idealistę.
    Podoba mu się socjalizm, jego sprawa, kwestia wychowania w skandynawskim społeczeństwie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *