Braun: To zła historia jest matką złej polityki

To zła historia jest matką złej polityki. Niech się wam broń Boże nie wydaje, że możecie rozszerzyć waszą, piękną wolnościową idee, nie wracając do historii Czytaj więcej »

 

Liberty Camp – Sulejów 2009

Fundacja PAFERE Polska, The Language of Liberty Institute i Stowarzyszenie Koliber serdecznie zapraszają młodzież w wieku 16-30 lat do udziału w tegorocznym obozie LIBERTY ENGLISH CAMP, który odbędzie się w dniach 12-18 września 2009 roku w ośrodku ANPOL w Sulejowie nad Zalewem Sulejowskim (10 km od Piotrkowa Trybunalskiego).

Czym jest Liberty English Camp?
Liberty English Camp to szkoła języka Liberty English Camp to nowatorski projekt, łączący dwa istotne elementy – edukację na temat gospodarki wolnorynkowej i filozofii wolności oraz naukę „żywego” języka angielskiego.

Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzone będą przez native speakerów (skupionych w The Language of Liberty Institute) z różnych zakątków globu. Oferta Liberty English Camp skierowana jest do młodych ludzi (w wieku 18-35 lat) pragnących poprawić swoje umiejętności językowe oraz zgłębić tajniki biznesu i leseferyzmu.

Dlaczego warto wziąć w nim udział?
Zajrzyj do PDF poniżej, w którym znajdziesz aż 10 powodów dla których warto przyjechać.
Uwaga! Już wkrótce Fundacja PAFERE ogłosi konkurs, którego nagrodą będzie darmowy udział w Liberty Campie!

Uwaga! Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ograniczona.

www.paferecamp.koliber.org/home.php

Obejrzyj zdjęcia z zeszłorocznego obozu


One Response to Liberty Camp – Sulejów 2009

  1. człek napisał(a):

    Jakie są koszty tego obozu? Co to za zwierze NATIVE SPEAKER? Póki co jeszcze jesteśmy w Polsce i mówmy po polsku. Bardzo mnie wścieka obcojęzyczne wkrety w mowie ojczystej. Kto by pomyślał, że liberały i inne takie w socjalistycznym Sulejowie pod, nie mniej socjalistycznym Piotrkowem trybunalskim? Nono! A ABW, policja albo inne CBŚ czy inne takie nie rozgoni tego pałkami albo nie dokona jakiej prowokacji w rodzaju pozdrowienia rzymskich cesarzy przez gladiatorów: „Idący na śmierć pozdrawiają Cię, Panie!!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *