Polski samorząd nad przepaścią – zwycięstwo dyzmokracji

Przeglądając ulotki wyborcze kilku kandydatów z mojej okolicy znajduję przeróżne zapowiedzi tego, co to się w gminie nie zadzieje, jeśli tylko oddam na nich swój głos Czytaj więcej »

 

Licealista w sejmie: Mamy demokrację, nie mamy wolności

Dominik Feliks, młody człowiek, który wziął udział w organizowanym przez Sejm dniu dziecka, wytknął antyobywatelski charakter III RP. Niejednemu słuchającemu go posłowi zapewne opadła szczęka...


"Często słyszę, że 25 lat demokracji, to 25 lat wolności. Otóż nie. Chciałbym wam powiedzieć, że demokracja nie równa się wolność. Obecnie mamy demokrację, a nie mamy prawdziwej wolności. Państwo narzuca nam przymus ubezpieczania się, państwo narzuca nam program edukacyjny, państwo, a właściwie już niedługo Unia Europejska, zakaże nam tradycyjnego wędzenia. Państwo wtrąca się w większość aspektów naszego życia. Kilka tygodni temu Wojciech Cejrowski powiedział, że w Arizonie jako cudzoziemiec ma więcej swobód obywatelskich niż w Unii Europejskiej, jako obywatel. Czy to, że państwo będzie nam odbierać w przyszłości ponad połowę naszych zarobków, to wolność? Uważam, że nie" - mówił z mównicy sejmowej Dominik Feliks.

Obejrzyj całe wystąpienie licealisty...


5 Responses to Licealista w sejmie: Mamy demokrację, nie mamy wolności

 1. Wojciech Perczak napisał(a):

  Serce rośnie!
  Jeszcze Polska nie zginęła!

 2. czuj czuwaj napisał(a):

  Tylko patrzeć jak będą się mścić na tym człowieku nauczyciele będący członkami lub sympatykami bandy czworga – PO, PiS, SLD, PSL. Już są wypowiedzi Wielkich Państwa Polityków na tę licealistkę z Gorzowa Wielkopolskiego pannę Marysię Sokołowską jaka to oszołomka, niedouczona itd. Nagonka na młode wilki rozpoczęta, sygnał do mordu został nadany. Proszę zobaczyć co się dzieje z weteranem JKM, jak na niego jadą politycy bandy i związani z nimi bandyci-dziennikarze.

 3. paweł napisał(a):

  Najpierw tworzą idiotyzmy w stylu „deklaracja praw dziecka”, ale jak te dzieci zaczynają „fikać” wówczas są młokosami, niedouczonymi i nic nie wiedzącymi o prawdziwym życiu. Bo wiadomo – prawdziwe życie polega na siedzeniu cicho i pozwalaniu okradać się przez bandę złodziei zwanych politykami

 4. czuj czuwaj napisał(a):

  Najbardziej PODOBAŁY mi się wypowiedzi jakiegoś porympańca z Twyhch Róuhchaczy i p.Pitery z PO w którejś ze stacji TV, że należy takie osoby sprawdzić i douczyć, ciekawe co mieli na myśli. Podobała mi się również reakcja dzieci i młodzieży zgromadzonych w sejmowym cyrku – brawa i okrzyki poparcia. Mam nadzieję, że młode pokolenie budzi się, oby w dobrym kierunku czytaj nie lewackim.

 5. frant franciszek napisał(a):

  No zaczęło się – nagonka na pannę Marysię Sokołowską meridia wiadomego obciachu rozpoczęły i wcale nie mają wstydu i zahamowań w tej masakrycznej robocie. Ręce i majtki opadają nad stanem moralnym tych dziennikarskich ścierw i politycznych szmat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *