Rabini z Europy chcą rozwoju żydowskiej edukacji w Polsce

Najważniejszą sprawą - z punktu widzenia rabinów - jest w Polsce inwestowanie w szkolnictwo. Tyle że w szkolnictwo religijne żydowskie - twierdzi Michalkiewicz Czytaj więcej »

 

Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację związków jednopłciowych?

Jarosław Kaczyński nie ma coś szczęścia do lansowanych przez siebie postaci. Było już sporo rozczarowań. Zanosi się chyba na kolejne. Tym razem chodzi o prof. Zdzisława Krasnodębskiego.


Lider listy PiS w Warszawie w wyborach do eurokoryta, prof. Zdzisław Krasnodębski, w 2010 roku wydał książkę "Już nie przeszkadza". Oto jeden ciekawy fragment z tej książki. Ciekawe czy Jarosław Kaczyński go czytał?

"Jest jeszcze wiele innych rzeczy, co do których Adam Michnik i ja na pewno się zgadzamy. Nie chcę Polski, w której polskość definiowana jest etnicznie, w której ludzie są dyskryminowani ze względu na swoje pochodzenie. Nie chcę Polski, w której homoseksualiści byliby prześladowani i nie mogli żyć w związkach prawnie uregulowanych. Nie chcę Polski, w której kobiety miałyby mieć gorsze szanse niż mężczyźni. Nie chcę Polski, w której panuje szowinizm, antysemityzm i fanatyzm religijny” [Z. Krasnodębski, "Już nie przeszkadza. Szkice polityczne III", Kraków 2010, s. 446".

Czekamy na stanowisko w tej sprawie red. Tomasza Terlikowskiego z "Frondy" 🙂

P

Foto.: blogpress.pl


2 Responses to Lider warszawskiej listy PiS, prof. Krasnodębski popiera legalizację związków jednopłciowych?

  1. masd napisał(a):

    Ten wpis jest wpisem sprawdzającym, ostrzegawczym i informującym. Pod artem pt. „Kampania nienawiści wobec Korwin-Mikkego trwa” kilka godzin temu wpisałem się z odnośnikami do innych artów dotyczących manipulowania i nagonki na Korwin-Mikkego. Do tej pory nie ukazały się – czyżby wirusowe blokady „SS” albo awaria systemu? Dlatego teraz piszę pod tym artem dla sprawdzenia oraz ostrzeżenia i poinformowania administratora. Pozdro!

  2. masd napisał(a):

    Wpis powyższy udał się. Więc w sieci jest atak na sprawy i tematy związane z KNP oraz JKM. ALARM! Szpiegostwo, kontrola i cenzura w sieci istnieje. Mamy działania „ACTA” bez prawnych ceregieli. Pozdro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *