Czy przedsiębiorca może zostać świętym?

Szkoda, że mówienie w kościele katolickim o zysku w biznesie uważa się ciągle za coś, co nie idzie w parze ze świętością Czytaj więcej »

 

List otwarty w sprawie badania przyczyn katastrofy smoleńskiej

Szanowni Państwo!

Zarówno sama katastrofa smoleńska jak i sposób wyjaśniania jej przyczyn wzbudzają wiele emocji. Profesor Jacek Trznadel, Przewodniczący Rady Polskiej Fundacji Katyńskiej opublikował list otwarty do Prezesa Rady Ministrów w sprawie powołania niezależnej, Międzynarodowej Komisji Technicznej do spraw zbadania przyczyn katastrofy. List można przeczytać i podpisać tutaj.

Opracował: M.N.


2 Responses to List otwarty w sprawie badania przyczyn katastrofy smoleńskiej

  1. olo napisał(a):

    WSI24 ostrzega przed „powrotem IV RP odzianej w kir” i wymyśla haki na Kaczyńskich. Jarosław Kaczyński to naturalny następca brata i tylko on mógł zostać kandydatem PiSu na prezydenta Polski. I on je wygra. Już niebawem do zenitu dojdzie furia i nienawiść POlityków i dziennikarzy z WSI24 wobec J Kaczńskiego. Od początku nie myliłem się w mojej ocenie, ostrzegając naiwnych Polaków i ich zaczadzenie urokiem fałszywie nawróconych POlityków i dziennikarzy z WSI24. Mówiłem o tym gdy w trakcie Żałoby Narodowej Kwaśniewski z lewicą wmawiali światu, że ziemia katyńska jest przeklęta, ale nie oni komuniści, co tą ziemię w morzu polskiej krwi niewinnej kąpali przez kilkadziesiąt lat, w kazamatach ZSRR i PRL.

  2. Elek napisał(a):

    Jeszcze nie zakończyła pracy pierwsza komisja,a Polacy chcą drugiej. Pewno będzie tak do skutku,aż stwierdzą ,że to Ruskie strącili tutka. Raz już próbowano popełnić samobójstwo lotnicze. Więc nie wiem czy warto wiedzieć przyczyny tej tragedii. W każdym bądź razie, wszyscy domniemają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *