Euro – obłędne przedsięwzięcie, które rozbije Europę

Pomysły na ratowanie finansów krajów południowych, a tym samym całej strefy euro nie przynoszą - jak dotąd - oczekiwanych rezultatów Czytaj więcej »

 

Madonna wygwizdana

Piosenkarka pop, Madonna, podczas koncertu w Nowym Orleanie została wygwizdana przez przybyłych fanów. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale tak się stało. Madonnie na tyle – pisząc kolokwialnie – opadła szczęka, że raptownie zmieniła ton swojej międzypiosenkowej dygresji.Poszło o wybory. Gwiazda muzyki popularnej podczas koncertu złożyła jednoznaczną deklarację: „Czy już zarejestrowaliście się do wyborów? Nie ważne na kogo będziecie głosować, nie obchodzi mnie to, bylebyście głosowali na Obamę”. Te słowa nie spodobały się nowoorleandzkiej publiczności. Wielkie gwizdy oraz masowy exodus publiczności z sali koncertowej spowodowały, że Madonna zmiękła. Widząc, że jej agitka to kompletna klapa, piosenkarka powiedziała tylko, że tak naprawdę chodzi jej tylko o to, by ludzie poszli na wybory.

Cóż, Amerykanie – jak widać – mają jeszcze trochę rozsądku. W co powątpiewała, jak się okazuje, wysłużona gwiazda muzyki pop.

P


One Response to Madonna wygwizdana

  1. Andrzej Stypuła napisał(a):

    A ile mają tego rozsądku zobaczymy we wtorek, a właściwie w środę po podliczeniu głosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *