Komisja ds. Amber Gold – czy było warto?

Prace powołanej w lipcu 2016 r. sejmowej Komisji Śledczej ds. Amber Gold dobiegają końca. Za nami 28 miesięcy prac, w tym 122 posiedzenia, w trakcie których zostało przesłuchanych 140 świadków Czytaj więcej »

 

Martin Lechowicz: Nasz wszechopiekuńczy ZSRE

Martin Lechowicz, który gościł już na naszym portalu z utworem „Kaleka społeczny”, napisał nową piosenkę. Opowiada ona o nowym raju na ziemi, Unii Europejskiej, która powstała 1 grudnia 2009 roku.

„Żyłem już w jednym Związku Socjalistycznych Republik. Od dzisiaj żyję w kolejnym. Różnica jest tylko taka, że ci ze Wschodu rządzili zastraszaniem, a ci z zachodu przekupywaniem. Jedni i drudzy kłamią i kradną aż furczy” – twierdzi autor utworu, Martin Lechowicz.


4 Responses to Martin Lechowicz: Nasz wszechopiekuńczy ZSRE

 1. bartek napisał(a):

  Świetne, tylko bicie trochę trudne!
  Widzicie, 3 dzień zniewolenia i już przemawiają artyści, lud więc wkrótce reż przemówi!

 2. dam napisał(a):

  Z małymi poprawkami – NIE Związek Socjalistycznych Republik Europejskich, a Związek Socjalistycznych Państw Europejskich albo Związek Socjalistycznych Krajów Europejskich, ponieważ w jej skład wchodzą MONARCHIE – paradoks i schzofrenia socjal;istycznie totalna. Piosenka mądra i dla myślacych, więcej takich nie tylko na Prokapitaliźmie.

 3. Marcusso napisał(a):

  Dam, żebyś wiedział że Martin nie tylko na ProKapitaliźmie udziela się. Ma swoje wydawnictwo muzyczne CompletelyUnprofessional, pisze książkę online ‚Teoria portali’, nagrywa podcasty i masakrytyczna.com, odwyk.com, do tego prowadzi audycję radiową online, kiedyś ‚Koczowisko Dekadencji’, a obecnie ‚KonteStacja’. Gość ma talent i to wszechstronny, w dodatku zawodowo jest programistą.

 4. dam napisał(a):

  Marcusso ale po co mi o tym piszesz. Ma to ma i będzie miał. Nie piszę, że gość nie ma talentu zwłaszcza, że jakaś Kontestacja i Koczowisko Dekadencji występuje, co może takiego typka jak ja zarazić do gościa. Piszę, że fajna pioseneczka i więcej takich nie tylko na prokapitalizm.pl, również na innych centroprawych stronach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *